Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

Děkuji za odpověď, opradu tam jsou :D návod čtu, víceméně jsem si všechno co jsem hledal našel, ovšem tohle jsem asi přehlídnul. S Fabii jsem spokojen nadmíru, ikdyž jí mám zatím krátko. 1,2 TSI Combi bílá r.v. 2010 Ambition a právě Maxidot jsem chtěl, je to super věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

  Jak vám funguje na maxíku signalizace nezapnutého pásu řidiče. Dodělával jsem na F II před FL. Zarazilo mě, že narozdíl od F I či OC II se po zapnutí zapalování jen rozsvítí kontrolka. Když se rozjedu bez pásu přidá se i gong. Nápis " zapněte si pás" či něco v tom smyslu, na který jsem zvyklý ze své OC II či F I se objeví jen když zastavím a při zapnutém zapalování odepnu pás.

  Máte to také tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, zakupil som si tu cez forum MaxiDot na Fabia 2 (1.4 TDi/59kW). Vsetko bezi ako ma, problem je len v zobrazovani otacok - otackomer. Pokial ich dam nacitat cez VAG (motor, pristroje) su totozne, ale otackomer ich ukazuje inak. Po dlhsom badani som prisiel na to, ze budiky ktore mam maju oznacenie A, a do mojej Fabie idu C-ckove. Tie A-ckove, ktore mam maju ale otackomer pre diesiel (6000 ot.). Vie mi niekto poradit, ako by sa to dalo vyriesit_ Rozmyslal som nad tym, ze si zozeniem otackomer (popisky) pre benzin, ale benzin zase nema ikonu zhavenia ale EPC. Je mozne prepalit EPROMku so softom/firmware, ktory ma C-ckovy model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem objevil pěknou díru v systému u face Fábie2 s polodotem - budíky Johnson Control - software 206(učil jsem další třetí klíč s dálkou). Dle mého zjištění kdo ztratí klíče by už nikdy neměl klidně spát, protože i po smáznutí identifikace klíče z budíků, lze s tím klíčem nastartovat a odjet(budíky sice píšou imobilizér aktivní, ale motor jede). To se pánové moc neukázali. Tj. někdo by si mohl i bez Vaše vědomí přiučit klíč pak ho smázne a večer si s autem odjede a ten klíč nikdo v autě(imobilizéru) nenajde, že byl přiučený. Auto vyrobeno koncem roku 2012. Věřím, že to snad někoho nakopne a aktualizací software tohle vyřeší.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Jsem po výměně oleje a první prohlídce, mám vynulované počítadlo na inspekci 365 dní/30 000 km, ale u oleje mám jen pomlčky. Naskočí to nebo budu muset opět navštívit servis. Již kvůli nulování inspekce jsem se musel vrátit. Vím, že tu byl někde ve vlákně podobný problém, ale nemohu to najít. Díky za info.

Editováno: , autor: Peky1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě se to samo ukáže .. ono to nějakých 1000km počítá kolik km ti to vlastně má ukázat .. Podle toho jak jezdíš to pak vypočítá kdy je další výměna ..  Prostě proměnlivý interval .. Ale počítá to nějak divně .. Myslím že to ukáže 30 000 každému kdo aspoň zahřeje vodu v motoru na 90°C za těch pár set kilometrů kdy to počítá .. Pak si myslím že to už neřeší styl jízdy .. Nikdo mě zatím nebyl schopen říci jestli to počítá i dále styl jízdy nebo ne. Ovšem kilometry a dny ubývají se zpožděním .. Takže to asi počítá stále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru podle sebe jak to mám já.. jenže já tam mám pomlčky i u dní .. Dokud to nevypočítá. Ale to je možná tím že já měl z výroby nastavený pevný interval a nechal si to přehodit na proměnlivý z toho důvodu aby mě neotravovala hláška s odpočítáváním kilometrů každých 5 měsíců :)

 

Každopádně ti doporučuji nehledět na tenhle ukazatel a olej měnit co 15 000km. Je třeba si to trochu hlídat když nemáš pevný ale dá se to snad uhlídat..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kluci :)

 

Ja měl podobnou situaci :) . U Servise smazali mi diagnostikou prohlídku a měl ---- dnů; ------- km. Projel kolem 160 km a dál tohle měl. V menu maxika je nastaveni a stav k nasledujici prohlídky. Tam jsou 2 možnosti.

Prvni je info a druhá je reset. Dál jsem reset potom se mě zeptal či on má smazat? Dal jsem ano. Od tuto doby mi počita km a dny :)

Ja měl dodani maxik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj Kluci :)

 

Ja měl podobnou situaci :) . U Servise smazali mi diagnostikou prohlídku a měl ---- dnů; ------- km. Projel kolem 160 km a dál tohle měl. V menu maxika je nastaveni a stav k nasledujici prohlídky. Tam jsou 2 možnosti.

Prvni je info a druhá je reset. Dál jsem reset potom se mě zeptal či on má smazat? Dal jsem ano. Od tuto doby mi počita km a dny :)

Ja měl dodani maxik :)

Ale když to takhle ručne resetnes počítá ti to hned protoze mas pevný interval. Ne proměnný. Proměnný si sám napíše do pár dni kolik km zbývá do prohlídky. Mam to tak nastavené aby me co 15 000 ne otravovala hláška. Ale zase to musím hlídat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Moc nechápu, co máš na mysli. Hlavní menu vyvoláš dlouhým stisknutím kolébky na pravé páčce. FII/R jsou proti OII chudší o položky Přídavné topení (z výroby no nikdy neměly) a Asistent (což je nastavení světel, ale to je myslím jen u xenonů, které opět FII/R nikdy neměly).

 

Viz http://cs.skoda-auto.com/mini-apps/owners-manuals/pages/fabia-54.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Fabia_54/11-2014/Manual/Fabia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=11-2014#!pageId=00081&anchorId=d10919e3738

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já psal o hlavním menu, ty píšeš o menu Nastavení, ale když teď na to koukám, asi to bude to, co měl Majký na mysli. :kol-47:

 

Takže podržet kolébku déle než 1 s, pomocí kolébky sjet v hlavním menu úplně dolů na Nastavení a potvrdit tlačítkem na spodku páčky. Jen to nastavení světel tam není a nikdy nebylo, (http://cs.skoda-auto.com/mini-apps/owners-manuals/pages/fabia-54.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Fabia_54/11-2014/Manual/Fabia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=11-2014#!pageId=00082). :kol-28:

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...