Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

sorry, ale ty nevíš jak vypadá maxidot? Co se ti zobrazuje mezi budíkyma? Třeba symbol auta s otevřenýmy dveřmy? ...... zde foto...

Cau "rejpale" :),

jasne ze vim jak vypada maxidot ...a protoze vim, jak vypada, a ze by mel v plne vybave (Elegance) byt, a ja ho nemam, tak se ptam, jestli mi to nekdo pomuze objasnit, proc ho nemam. Jedina mozna pricina, ktera mne napada je N1.

Ale jinak dik za hezke obrazky :))

VoK

Editováno: , autor: vok.cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxidot má kód 9Q2, klasický PP má 9Q1 a auto bez PP má kód 9Q0. Neuvádza sa ale na štítku v servisnej knižke, je len v kompletnom výpise k danému autu (ten má cca 200 položiek).

Maxidot sa sériovo pre Elegance začal dávať až v priebehu roka 2008, takže je možné, že máš skladové auto, ktoré maxidot sériovo nemalo... Napíš mi do SZ tvoj VIN kód, ja ti zistím kompletný popis auta a aj dátum výroby, potom budeme múdrejší.

Nechce sa mi veriť, že by maxidot v tvojom aute zamenili za nejaké staršie budíky bez maxidotu. Dá sa to spraviť, ale že by boli až tak drzý v tej predajni, to hádam nie!

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceníky Fabií EDITION 08 mi ukazoval prodejce už v květnu 2008 s tím, že budou platit od června 2008.

Auto jsem objednal v polovině června 2008, a dodáno bylo druhý týden v červenci. Samozřejmě už s maxidotem. Od té doby v Eleganci maxidot tuším už zůstal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

diky Igorovi ;) jsem nakonec zjistil, ze opravdu v moji Fabii v top vybave, nema podle VIN byt ani maxik, ani Climatronix, a ze jsem mel proste jenom smulu. :wacko:

Co nechapu a prijde mi trochu nefer je to, ze Skoda takhle hybe s vybavama. Clovek, ktery si objedna novy model Fabie mezi prvnimi a navic v top vybave by mel, podle mne, dostat to nejlepsi. To, ze se rekneme za tyden pote se do auta zacne montovat opravdu top vybava me vcelku dokaze akorat nas..... :angry2:

Mejte se hezky a jeste jendou dik Igorovi!

VoK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší na tom bylo to, že sis mohl objednat fabii v eleganci a fabii v eleganci edice 08 ve stejný čas a tomu říkám smůla, kdo se o to nezajímal, tak přišel o pěknou výbavu za menší peníz. :feve:

...njn ...byl jsem zrovna kratce ve firme, takze jsem vubec netusil, ze se muzu domluvit a auto si sam nakonfigurovat ...ten kdo mi to objednaval proste bezhlave vybral Fabku v nejlespi vybave a bylo mu jedno, co tam je a neni... :wallbash: ...

Takze za rok si to pekne naklikam sam ...a uz se na to tesim ... snad to vyjde a budu mit Octavii kol117

VoK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není pravda, že by byl Maxidot, Climatronic a el. ovládaná okna vzadu jenom v E08 (zadní parkovací senzory a vyhřívaná sedadla byly ve standardní výbavě Elegance i dřív).

V E08 nešlo o nic jiného než o přidání výbavy a snížení cen, nabídka byla papírově asi půl roku akční, aby pak od října byla výbavou standardní a navíc s dalším snížením ceny. Aut bylo přes prázdniny bez toho paketu dost, já sem tehdy kupoval R a u skladových aut byly obrovské slevy, zvlášť na modelový ročník 2008. Takže pokud auto nebylo E08, měl člověk velmi dobrou šanci snížit si u skladového auta víc než přiměřeně cenu.

Popravdě, nevim, co se ti nelíbí na přidání výbavy do standardu. Měl bys bejt naštvanej na nákupčího/nesolidního dealera..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...