Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam problem, mam fabii II  1,4 tdi  rv 2.12 2008 predfacelift, a koupil jsem si starsi budiky s maxikem take predfaceliftove , a vse udelal jeden pan ze prehral km,  klice a win a jeste neco, ale porad tam blika zhaveni imo,  nenastartuje to, umite to nekdo  udelat :-/ dekuji za info,

Editováno: , autor: noviembre
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

No pokud to mas v menu pod polozkou audio tak to zapnes a pokud ne tak nejspise to neni dokodovano. Ale misto hodin to nahore nepujde , jen uprostred tam jak to vsechno ukazuje. Pres FL meli jeste jeden display na vrchu a tam to slo. A kde si to prosimte videl misto tech hodin ? By me to teda zajimalo. Me se tam teda napise jen MFD, hodiny a asistent razeni nebo jak se to jmenuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkoumal i v návodu k obsluze a tam je napsáno že mám déle podržet ovladač maxidotu .. tak jsem to udělal a fakt na mě vyskočilo menu i s nastavením PC a audia :) jsem nadšenej :) Tady na fóru je spousta fotek kde je místo hodin napsáno třeba Evropa 2, nebo i název písničky .. ale to jsou asi dodělávané maxiky .. nevím :/ Mě to ukazuje jak říkáš. Buď rychlost v MPH a stanie rádia nebo PC s druhou rychlostí nebo bez ní .. u hodin jen MFD a pak naskočí hodiny a rádce řazení .. :) alespoň už vím, jak nastavit ten maxidot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož je to téma o maxidotu tak bych se zde neptal ;) Ale ještě odpovím tam jak je ovládání zrcátek je jen ovladani zrcátek nic jineho i kdyz to tak vypadá. Klidně si dej k tomu ucho a nic neuslysis. A nechces si treba zalozit své téma tam predstavit své auto a tam se ptat co te zajímá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím,

 

chci se zeptat, zda u maxidotu na face 2014 tsi, se vám stává, že při vyřazení rychlosti, ještě asistent řazení vypíše jeden až dva stupně, které vubec nezařadím a pak teprve zhasne. Pak mi přijde že to nesnímá z fofrklacku. Nebo že by závada. I když podle asistenta tedy neřadím, tak mě to trošku udivuje jak to tam lítá. :kol-139:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...