Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

A když nebudu mít origo rádio, co všechno se tam zobrazuje na te horni tretine maxidotu.

Ano,to je dobrá otázka.Ještě na ni nikdo neodpověděl.Taky by mě to zajímalo.

predpokladam nic,

origo radio predsa zapajas len na klasiku plus minus a repraky ...

takze prenos informacii do Maxi-Dotu tam ziadny nebude ..

teda apson si myslim

;)

Neorigo radio na Maxi-Dot nepripojis :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si zase myslim, ze take veci ako analogova rucicka ukazovatela teploty chladiacej kvapaliny by mala byt ako standard - nenahneval by som sa, keby davali za tie prachy, čo pytaju za roomstra aj komplet maxidot, rovnako ako vybava do kufra - plastová ohrádka a priehradky (ktore stoja ozaj par korun) a ine odladacie prkotinky...som dneska trosku vytoceny, lebo som mal dvihnuteho roomstra a mechanici sa len cudovali, na com vsetkom sa da este na aute usetrit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem si namontoval maxidot podle mých představ.Někomu se může líbit,jiným né.Ty ručičky tak perfektně sedí,jelikož mají stříbrnou obroučku okolo středu a to samé tacho a otáčkoměr mají stříbrný kroužek.

Mám digi klima,takže displej je zelený,rádio taky zelené a ten horní displej k tomu sedne,jen tam ještě budu dávat ledky s vyšší svítivosti,ať je to vyrovnané.Teď jsou tam origo,co používá Škoda-auto,ale ve slunci to není moc vidět.

Kdo chce maxidot,klidně ať písne na cosby@centrum.cz ,něco s tím uděláme.

post-128-1182541785_thumb.jpg

post-128-1182541799_thumb.jpg

post-128-1182541812_thumb.jpg

post-128-1182541826_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si namontoval maxidot podle mých představ.Někomu se může líbit,jiným né.Ty ručičky tak perfektně sedí,jelikož mají stříbrnou obroučku okolo středu a to samé tacho a otáčkoměr mají stříbrný kroužek.

Mám digi klima,takže displej je zelený,rádio taky zelené a ten horní displej k tomu sedne,jen tam ještě budu dávat ledky s vyšší svítivosti,ať je to vyrovnané.Teď jsou tam origo,co používá Škoda-auto,ale ve slunci to není moc vidět.

Kdo chce maxidot,klidně ať písne na cosby@centrum.cz ,něco s tím uděláme.

Ahoj...libi se mi to. Super :specool: take by se mi to libilo.....co to vse obnasi?....diky za odpoved......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...