Přejít na obsah

bílé LED parkovačky


Host Mara53

Doporučené příspěvky

Mam taky,ale ted jsem je vyndal,jelikoz mi praskla ta bila H4,takze jsem tam vratil ty zluty a k tomu zase obycejny zarovky i do parkovacek,aby se mi ty bily zbytecne nenicily. Jinak je potreba nechat si tam udelat stabilizator napeti,jinak se po case odpalujou. A ted,kdyz uz se mi neodpalily ty posledni,tak se nejak uplne roztekly. Jestli to byly nejaky smejdy,nevim no,ale proste v nich nejak vytekla ta cira hmota a prestaly asi po roce sviti,tak jsem koupil novy a ted jeste budu muset koupit ty modry H4 a vratim to zpet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kocht: ty bílé H4 žárovky kdo je vyrábí a jaký mají přesný název? Já je sháním dlouho a pořád kupuju na slepo žárovky, které nejsou to pravé ořechové a stálo mne to už majland :(

S diodami nemám žádné zkušenosti, ale k těm H4 - používám lehký nádech modré a v čirých lampách je to bomba! Dávají bílé světlo, které dobře svítí.. Myslím že je dělala Narva, ale vydržely jen rok! Teď tam mám levné, polské za 100,-/ks a po půl roce OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl sem BÍLÉ diody v parkovačkách a když mě zastavila k večeru hlídka,já vypnul motor a vylezl před auto svítily samo jen ty parkovačky a čepice mě povídá jakože co to má bejt??takže mám už zpět žlutý,protože bílá je bílá,žlutá je žlutá,a čepici nevysvětlíš proč tam máš bílou když tam má být žlutá,,a řidičák mě živí B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kterým zákoně nebo paragrafu je napsán odstín parkovaček?

myslím tam je něco o osvětlení aut jako je sanitka hasiči policie.

modrou červenou chápu ale bílou ?

nebo bych měl zažlutit xenony aby to bylo podle PČR ???

V žádným.Vyhláška 341/2002 se barvou světel krom zvláštních druhů(záchr.,policie,taxi atd.)osvětlení nezabývá.Podstatné pro použití na vozidle je magické E.Proto výbojky mohou svítit jakýmkoli odstínem za předpokladu,že jsou homologované,naopak diodové parkovačky,které by měly homologaci jsem ještě neviděl.

Mimochodem dříve platná právní úprava povolovala světla na vozidle svítící dopředu vybavená světlem zdrojem bílé nebo žluté barvy.V té době to byla žlutá světla specialita francouzů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych udelal jinou alternativu,. ja vozim nejaky perkovacky od philipsu. Je to klasicka zarovka akorat je modra. Ovsem nevim nazev. a kdyz to rozsvitim je to krasne bily. V kombinaci se zarovkami stejneho vyrobce to je bomba...krasne bile svetlo a zlepseni proti origo circa o 30 procent, jelikoz kdo vi a dokaze porovnat tak podle me fabie sviti daleko lip nez octa s cirejma svetlama.

predpokladam ze philips tu ma homologaci ;)

obal jsem vyhodil a tak si nepamatuju ani nazev...cool blue?mozna nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych udelal jinou alternativu,. ja vozim nejaky perkovacky od philipsu. Je to klasicka zarovka akorat je modra. Ovsem nevim nazev. a kdyz to rozsvitim je to krasne bily. V kombinaci se zarovkami stejneho vyrobce to je bomba...krasne bile svetlo a zlepseni proti origo circa o 30 procent, jelikoz kdo vi a dokaze porovnat tak podle me fabie sviti daleko lip nez octa s cirejma svetlama.

predpokladam ze philips tu ma homologaci ;)

obal jsem vyhodil a tak si nepamatuju ani nazev...cool blue?mozna nevim :(

jj, mam je taky a pohoda. Uz jsem tady na foru psal nekolikrat, ze jsou lepsi nez diody, kde clovek musi resit stabilizaci a podobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:huh: co človíček to názor - já se ptal na ty ledky, protože jsem je dřív měl na starším autě a tam teda držely jak židovská víra. Nepraskly mi ani jednou za 4 roky ale to je spíš otázka napětí na tom starším autě - přeci jen 20roků starý alternátor nemusel dávat potřebné napětí. Na Octávii teď přechodně svítím nějakýma H4 Future light za cca. 500,- Kč s údajně 5-ti letou zárukou, ale už jsme je několikrát měnili a koho by bavilo, pořád chodit reklamovat. Zkusím ty Philipsky s parkovačkama v sadě, i když po pravdě jsem chtěl do čiré optiky něco bílého (což ale splňuje jen nehomologovaná LEDka :( ) , dejte mi tip kde je objednat přes net .... Díky -_-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem našel - třeba www.jrtuning.cz a taky Elty mají na www.lavio.cz takže je rozhodnuto. Jo a na www.autodoplnky.cz objednávám ty Philipsky v chromu do bllinkrů - už se mi ty oranžové v čiré optice nějak nelíbí ... až to budu mít všechno na Oktě, tak dám fotky do profilu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem našel - třeba www.jrtuning.cz a taky Elty mají na www.lavio.cz takže je rozhodnuto. Jo a na www.autodoplnky.cz objednávám ty Philipsky v chromu do bllinkrů - už se mi ty oranžové v čiré optice nějak nelíbí ... až to budu mít všechno na Oktě, tak dám fotky do profilu B)

do blinkrů osram diadem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou ale trochu modrý? Mě se na těch fotkách na netu zdály lehce namodralý a tak jsem váhal. BTW máš moc pěknou Octu, ten lak je povedený, máš pod kolama podložky nebo je to takhle origo, taky bych je rád sehnal v 17"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou ale trochu modrý? Mě se na těch fotkách na netu zdály lehce namodralý a tak jsem váhal. BTW máš moc pěknou Octu, ten lak je povedený, máš pod kolama podložky nebo je to takhle origo, taky bych je rád sehnal v 17"...

Diadem jsou trochu namodralé, ale blikají žlutě. A jsou moc pěkné a určitě se budou vyjímat u mé modré okty. Mám je objednané u DaM Autodoplňky, ale od asi jiného výrobce, než Osram, bo u něj stojí pár cca 340,- Kč a u DaM stojí pár cca 175,- Kč.

Jinak jsem kdysi měl i ty žárovky v chromu, byly taky OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou ale trochu modrý? Mě se na těch fotkách na netu zdály lehce namodralý a tak jsem váhal. BTW máš moc pěknou Octu, ten lak je povedený, máš pod kolama podložky nebo je to takhle origo, taky bych je rád sehnal v 17"...

jj namodralý jsou.Dík za pochvalu ale zas až tak moc pěkná už neni:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13891

podložky jj asi 3,5 cm :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...