Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

To určitě ne. Mám problém s nějakou funkčností, jedu navštívit servis. Nemám problém, spokojeně jezdím a neřeším aktualizace. 

Jinak tyto updaty se také provádí při pravidelné návštěvě servisu, kdy ti prověří zda náhodou nepotřebuje nějaká jednotka v tvém voze aktualizovat. Alespoň taková je teorie, praxi máme každý se svým servisem jinou :-).

Zkrátka není potřeba se honit za nutně nejnovější verzí SW když vše funguje.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom mas pravdu. Tu to zial nefungovalo. Snad uz teraz to bude ok. Jedna drobnost mj prekaze v nastaveni. Davam si vypnut display po 10s. Hlavne v noci aby mi tam zbytocne nesvietil ani minimalne. No po kazdom starte to treba dat nanovo, nezapamata si to. Ale zase kazdemu sedi nieco ine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac Na ploše je nevidím (asi z důvodu bezpečnosti, abych si nemohl číst zprávy za jízdy), ale notifikace včera hlasového přehrání zprávy fungují. Jen mi vždy říká, že odpovím stisknutí hlasového tlačítka a vyslovením "Odpovědět", ale když to zkusím, tak mi řekne, že neví co myslím slovem Odpovědět. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, když i ve waze diktuji adresu nebo místo, tak většinou na první pokus. Ale třeba, když chci někomu zavolat, tak u některých lidí prostě neví co má dělat. Řeknu: Zavolat Marie Dvořáková, AA mi odpoví: "Nevím, jak vám mohu pomoci s příkazem zavolat Marie Dvořáková". Ale pak řeknu: Zavolat Zdeněk Dvořák a okamžitě volá. Záhada :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má někdo prémiový telefon od Samsungu  S8 nebo NOTE 8 telefony a vyšší řady   viz. ODKAZ , může vyzkoušet bezdrátové AA již nyní i na verzi 4.6 .

Povedlo se mi to zprovoznit na Samsung S10e .

Do verze vývojáře se dostanete - v nastavení AA cca 10x kliknout na verzi AA (4.6.593324) . potvrdíte OK .  viz VIDEO

Kliknete na Nastaveni pro vývojáře a tam zaškrtnete Přidat do nastaveni bezdrátovou projekci , vypnout zapnout aby se objevilo v nastavení. ( u mě jsem preventivně smazal v aplikaci AA pamět a data ) 

1551379198_Screenshot_20191003-200710_AndroidAuto.thumb.jpg.39c7349c3d32043eeaf3e6e157a3ec4e.jpg904506190_Screenshot_20191003-200655_AndroidAuto.thumb.jpg.4012fa7696776a97989ac6dbe62a92eb.jpg1391982183_Screenshot_20191003-200635_GooglePlayservices.thumb.jpg.b8ca5421c86ab9780275add2b8fe2006.jpg20191003_204901.thumb.jpg.c5ab0a4f04177eb7a0aa044538c53f37.jpg

Editováno: , autor: PeWe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...