Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ejha, o týchto vývojárskych nastaveniach som nevedel. Akurát teraz posledné dni som bojoval s tým, že auto mi rušilo automatické prepínanie denného/nočného režimu v mobile. Vo vývojárskych nastaveniach vidím možnosť, aby sa AA riadilo nočným/denným režimom mobilu. Zajtra vyskúšam! Palec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Právě že ne. Přitom telefon wifinu auta vidí, taktéž auto vidí telefon a Androidauto je nastaven na wifi. Při snaze navázat komunikaci to napíše, že pokus byl neúspěšný. V manuálu je to popsané tak nejasně, že nevím, jestli to nefunguje nebo dělám nějakou chybu já.

Přes kabel všechno funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, slots napsal:

Právě že ne. Přitom telefon wifinu auta vidí, taktéž auto vidí telefon a Androidauto je nastaven na wifi. Při snaze navázat komunikaci to napíše, že pokus byl neúspěšný. V manuálu je to popsané tak nejasně, že nevím, jestli to nefunguje nebo dělám nějakou chybu já.

Přes kabel všechno funguje bez problémů.

No, mně telefon wifinu auta vůbec nevidí... V infotaimentu se normálně hlásí, ale mobil ji nenajde. AndroidAuto 4.7 mám ve vývojářském režimu zaškrtnuté přidat bezdrátové něco, takže by to mělo šlapat... Přes kabel bez problémů, až na to, že s novou verzí AA jde nějak blbě Waze.. Někde jsem ovšem četl, že to od verze 4.6 umí jen lepší Samsung mobily.. S8-S10... Tak nevím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

U vozu Scala s Bolero nejde připojit přes Bluetoth telefon Xiaomi Redmi Note 8T. Zkoušel jsem to i v jiné Scale s úplně stejným výsledkem. Telefon se sice spáruje a tváří se jako připojený, dokonce načte kontakty a ve chvíli, kdy na něj někdo zavolá, tak na disleji zobrazí volajícího. V té chvíli ale zvoní telefon, zvuk v autě nejde a po příjmu hovoru na displeji auta se objeví hláška, že telefon nepodporuje HF a spojení s telefonem selhalo. S volajícím se již není možné spojit ani jeho hovor odmítnout. Telefon je stále spárovaný s infotainmentem a nejde z něj volat ani přijímat hovory i po vzdálení se od auta (telefon zůstane jakoby připojený přes Bluetoth). Stejné připojení jsem odzkoušel v nové Oktávii III a tam vše chodí normálně. Memá někdo stejnou zkušenost a radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
V 17. 3. 2020 na 23:50, dafr napsal:

XJá také ve Scale wifinu auta v telefonu nevidím. Zkoušel jsem i ručně připojit k síti a nic. BT funguje, ale waze pouze přes kabel a AA.

Zkus jiný telefon, já taky z jednoho wifi vidím, z jiného ne, je to divné, ale je to tak.

V mém případě Huawei P8 Lite wifi nevidí a s Bolerem se spojí jen přes kabel. Honor 9X wifi vidí a spojí se i bezdrátově - Waze i Google mapy fungují. 

Nicméně občas vypadne zvuk a celé se to jeví jaksi nestabilní, někdy se to připojí bezdrátově samo po startu auta, jindy ani za boha ne - musím restartnout telefon apod. Chce to opravdu "doladit", tedy čekat na všemožné aktualizace :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem i různé notebooky (i hodně "mladé" modely) - SSID hotspotu taky nevidí a nepřipojí se. WiFi Scanner taky žádné SSID nevidí. Scala je sice dobré auto (můj názor), ale ten infotainment se prostě nepovedl. A nejde jen o SmartLink, nespíná se mi správně kamera, problémy s načítáním hudby z USB flash, import kontaktů z telefonu - jsou to relativně drobnosti, ale obtěžují. A servis neporadí, protože neví :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se zdá, že tady pořád pletete hrušky s jabkama. Nechápu, proč máte potřebu hledat wifi infotainmentu a připojovat se k ní! To máte všichni Amundsen a sdílíte přes něj internet? (asi těžko). Android Auto a Apple CarPlay funguje tak, že se telefon propojí přes bluetooth, ale ne přes tlačítko Phone, ale přes App, to je zásadní, to jsou dvě odlišný věci na sobě nezávislý. V režimu App (Smartlink) potom probíhá přenos dat přes WiFi, ale uživatel v telefonu žádnou nevyhledává a k žádné se ručně nepřipojuje! Ručně se připojuje k hotspotu auta jen ve dvou případech:

1) sdílení internetu přes Amundsen - placený data, tudíž u nás minimum uživatelů

2) použití MirrorLink - stará technologie pouze na zrcadlení obrazu, dnešní telefony kromě vyjímek nepodporují, v dnešní době pro uživatele je tohle k ničemu

 

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...