Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

k čemu rychlost na navigaci? 

celkem k ničemu ne? 🤣🤣🤣

 

porovnávat tacháč? (to tak poprvé ) 

hlídání rychlosti? (stačí tempomat... ) 

 

už vidím jak mě baba peskuje, že jedu rychle🤣🤣🤣

 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy.cz velmi pekne spravene, chvalim dizajn, je tam aktualna rychlost aj max. povolena. Super, chce to este on line dopravnu situaciu ako je aktualne k dispozicii v CZ, dalej by som doplnil moznost si navigacne pokyny premiestnit na pravu stranu a este jedna dolezita vec co mi chyba je zrolovanie uvodnej ponuky kam navigovat, jednoducho mi niekedy staci len cista mapa s polohou kde sa nachadzam.

Screenshot_20210409-123311.jpg

Screenshot_20210409-123331.jpg

Editováno: , autor: kuyonmodel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli znáte tuhle apku. 

AA pro obrazovky telefonů. 

Nevím proč, ale v g. play není. 

Můžete si zobrazit na tel. spouštěč co bude vidět v autě v AA  (nastavení - přizpůsobit spouštěč) a nastavit další věci. 

Doporučuji! 

com.google.android.projection.gearhead.phonescreen_1.1-2_minAPI29(nodpi)_apkmirror.com.apk

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mapy cz jednoznačně nejlepší navi pro AA, pěkná přehledná grafika s rozumným měřítkem, navádění do pruhů, dopravní info, offline. akorát mi chybí tlačítko na vypnutí hlasových povelů, tak snad časem. akorát byl telefon po půl hodině dost teplý, to s google mapama nedělá.

 

 

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, keras napsal:

Nevím jestli znáte tuhle apku. 

AA pro obrazovky telefonů. 

Nevím proč, ale v g. play není. 

Můžete si zobrazit na tel. spouštěč co bude vidět v autě v AA  (nastavení - přizpůsobit spouštěč) a nastavit další věci. 

Doporučuji! 

com.google.android.projection.gearhead.phonescreen_1.1-2_minAPI29(nodpi)_apkmirror.com.apk 1 MB · 28 stažení

Čo je to za appka? Na Redmi note 5 mi nejde nainštalovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím radu. Mám android 11 (Samsung A40). Nainštaloval som si beta verzie sygic a mapy.cz ,mám potvrdené u oboch ,že som beta testerom.

Problém je v tom(aspoň myslím), že ich nevidím v spúšťači AA v telefóne a tým pádom ich nevidím ani po pripojení telefónu k autu. (Scala 2020,Bolero). Poradte ako to sfunkčniť .Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...