Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vymazána mezipamet i data. zkoušel jsem 3 kabely. 

Po vymazaní dat a mezipameti AA opet nabehlo. ale zase po par minutach černo...

 

EDIT: Jo ještě jsem zapoměl, po zčernání obrazovky, každé další připojení, třeba druhý den je ta obrazovka černá hned po spuštění. Takže musím pokaždé vymazat mezipamět a data aby to zase naběhlo ale zase jen na par minut a šlus.

Zkoušel jsem Tablet a to funguje normálně, obrazovka nezčerná. všechno cajk.

 

EDIT2: Zkoušel jsem několik verzí AA. Od 5.něco, po 6.3. Pořád stejný problém. Na mobil mě žádná aktualizace nepřišla, akorát jsem dělal tovární nastavení.

 

verze androidu.jpg

menu.jpg

navigace.jpg

zase cerno.jpg

Editováno: , autor: BystraR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám odzkoušeno vypnutí polohy pro AA s dalším telefonem, Samsung M21. Opět 100% funkční. Připojené dva telefony současně přes BT (A52, M21) a cestou jsem neustále přepínal AA na obou telefonech a připojovaly se rychle a spolehlivě. Při používání Google aplikace bez účtu, dojde k deaktivaci asistenta v AJ a funguje hlasové vyhledávání v ČJ, pozor nezaměňovat s asistentem. Třeba to někomu bude takhle stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

můžete mi poradit, prosím?

Mám ve Scale infotainment Bolero a když ho propojím s telefonem (Xperia XA 2, android 9), chvíli AA jede v pohodě, ale pak se mi vypne hudba a zobrazí se kód chyby 16.

Dělalo to AA verze 6.3.611313. Zkusil jsem nainstalovat starší verzi 6.2.610919. Opět AA chvíli fungovalo, ale pak mi spadla celá navigace, opět kód chyby 16.

V youtube návodu radí někdo vypnout "dual apps", ale já to v nastavení aplikací telefonu nemůžu nikde najít. Napsal jsem dotaz na podporu a uvidíme...

 

Nesetkal se někdo z Vás se stejným problémem?

AA mám z APKmirror.

Díky za Vaše postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty duální aplikace se týkaly především telefonů xiaomi, XA2 to ani neumí. Potom ten kód 16 ještě může být tím, když máš v telefonu víc google účtů. Z tech. podpory poradí jinej kabel, restart telefonu a tovární nastavení infotainmentu a telefonu, tam nečekej rozumnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci. Google účet v telefonu mám jenom jeden. Můžu zkusit jiný kabel, ale aplikace AA mi nefungovala ani v samotném telefonu (nepřipojenému k infotainmantu), takže podle mě v kabelu problém není.

 

Tak teď fakt nevím. Přijde mi to škoda, kupovat nový mobil když stávající mi (až na to propojení s AA) slouží dobře.

Ale jestli si už budu kupovat kvůli tomu nový mobil, zkusím rovnou něco, co by mohlo fungovat bezdrátově s AA, jak jsi psal:

 

1) libovolný telefon s androdid 11

2) Pixel nebo Samsung s android 10

3) Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + nebo Note 8 s Androidem 9.0

 

A ještě jsem si uvědomil, že moje auto má "Wired & Wireless Smart Link+" ale podle tohoto škodováckého videa je to pro iOS, chápu to správně?

Editováno: , autor: b.jozka
ještě jsem si pročetl pořádně starší příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poprvé více testoval AA a mapy.cz a nevim. Kvalitu navigace bych hodnotil velice kladně. Určitě výrazně lepší jako google mapy. Na druhou stranu se aplikace dost sekala, když bylo horší internetové připojení. Ještě pak při druhé jízdě nebyly slyšet hlasové pokyny, když hrálo rádio. AA si ho neztlumilo. Což možná moc nevadilo, ale nedala se zvýšit hlasitost navigace. Jenom hlasitost rádia i navigace. To je krapet dementní teda.

A pak nevím jestli je to chyba map nebo AA, ale při první cestě žádný problém, ale při druhé cestě aplikace hodně padala a na několik minut vyřadila AA a nešlo se zpátky nijak připojit. Jako fakt super, když člověk projíždí městem, které nezná, a najednou bum mapa nikde a člověk neví kam jet. A dělo se to opakovaně. Za 350 kilometrů tak 5x hlavně v druhé polovině jízdy. A řešení bylo buď počkat tak 5-10 minut. To se mobil nebo infotainment vzpamatoval a nabídl opět připojení (ale trasa se musela nastavit znova) a nebo zresetovat infotainment (a opět znova nastavit trasu). Jestli to bude teda takhle fungovat, tak je to naprosto nepoužitelné.

 

edit: testováno na infotainmentu bolero a samsungu galaxy s10 s androidem 11.

Editováno: , autor: boonno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka na waze. V AAcku Vám ponúka aj možnosti na trase, ako jedlo, turisticke atrakcie, atd? Lebo v AA mi to nejde a na tel ano. Taktiez (neviem ale ci to waze ponuka) mi neukazuje napriklad, ze o 2km bude pumpa, ci odpocivadlo a ze kedy bude dalsie. Na sygicu taketo je, zial ale tam mi to ide cez AA iba bez tychto info tiez. Waze nepoznam, skusam 1t tak neviem, ci to, ze nejde dat bod zaujmu je normal, ci nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Kluci jak to tady tak čtu, tak je to pěkně na prd. 

Chtělo to navi od Škody a hotovo!

Já se taky nechal ukecat, že prej mirror link, že prej carplay, že prej AA. 

Za navi od Škody musíte platit za aktualizace, atd. 

Tohle prej je lepší a komfortnější. 

Jo... Leda tak ho*no. 

 

Jedině snad ty jabka jakž takž fungujou. 

Ale ostatní děs běs.  Ať už kabelem nebo bezdrát. 

 

Já mám honor 8x, android 10 a kabelem i bezdrátově (2,4GHz) mi mapy.cz  zatím běhaj dobře. 

Jen se děsím jak psal kolega - jedu velkým městem a najednou výpadek. 

To je šílený👹👹👹

 

On ten AA bezdrátově zase taková výhra není.

Je to za prvé dost zpomalené. 

Za druhé nemám bezdrátové dobíjení takže to cucá ve founu baterku. 

Za třetí se blbě připojuje menší syn na BT (kvůli muzice) když můj tel. je na AA bezdrátově a potřebuje také BT (ne jenom wifi) aby AA jel bezdrátově. 

Jinak dva tel. na BT jedou v pohodě. 

 

 

Takže jsem v AA v tel. vypnul bezdrátové připojení a když tu a tam jedu kde to neznám tak připojím tel. kabelem. 

-Nabíjí se

-Jede to svižně - žádné lagy při překreslování. 

-nepotřebuje to BT připojení! 

 

Ještě mám tel. starší LG (už nevím jaké) je tam nějakej andr. 8 nebo 9 tak tam zkusím dát AA a mapy.cz a nechat to na kabelu píchnuté stále, bez simky. 

Tam zase nevím co v zimě v mrazech ten tel. udělá respektive baterka v něm. 

Ale bude to jakž takž řešení integrované navigace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně, jedna paní povídala. 

Omlouvám se za mylné informace. 

Jsem vůl, že jsem to nekoupil s navi. 

(ještě jde o to zda ty aktualizace budou doživotní... ) 

 

No co už. Bral jsem rok starý auto a v té době byly v ČR s navi snad jen 2 kusy. 

Vybírat nešlo. 

Chtěl jsem tdi, automat... atd. 

Znáte to. 

 

Jak jsem psal ohledně toho druhého mobilu který by byl jen na navi. 

Je tam jen android 6.

Ale AA tam funguje a taktéž mapy.cz jedou offline. 

Jede to po usb daleko lépe než android 10. 

Okamžitě to nabíha, pohoda. 

 

Ale. 

 

Zjistli jsem, když to píchnu na AA přes usb tak se tvrdošíjně spouští v mobilu BT👹👹👹

 

Nechápu proč chce AA přes kabel ještě BT?????? 👹👹👹

Samozřejmě mobil je bez simky. 

Když to má kabel tak i zvuk navigace jde přece přes kabel. Aspoň si myslím. 

Je to vlastnost té apky, že spouští i BT. 

A ještě navíc nejde na mobilu deaktivovat u BT zvuk na telefonování. 

Dokonce se BT i samo páruje jak to je přes kabel na AA. 

A to mám v AA nezafajfkované automatické spouštění BT při připojení k vozidlu. 👹👹👹

 

Chci totiž aby se připojoval na BT můj mobil který používám. 

 

Ach jo. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo michale tak odsud asi mám to info😀

Díky. 

To je škoda no. 

Nebo to bude za prachy jen online, ale po flešce to půjde zdarma. Ale moc tomu nevěřím. 

Ten litr nebo 1500 budete s navi platit☹️ pokud budete chtít být aktuální.

(Třeba to někdo poléčí😀

 

 

@csabac jo dopisoval jsem to ještě do postu. BT se spouští a páruje i když to nemám zaškrtlé👹

Úplně na ho*no. 

Nemáte kluci nějaké nápady jak nechat AA fungovat přes kabel a na BT mít jinej tel.??? 

Nejde to vypnout jak jsem psal. 

 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...