Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Předpokládám, že ta LTE anténa a zesilovač signálu funguje i při neaktivovaném bezdrátovém nabíjení, nebo ne? Zajímavé je, že ačkoli nemám telefon s bezdrátovým nabíjením, občas se na displeji objeví symbol "P" signalizující bezdrátové nabíjení...

 

Další nejasnost mám s tím vypnutím polohy pro Android Auto, které musíme mít, aby se telefon spolehlivě bezdrátově spojil s infotainmentem. Pokud by byla poloha pro AA povolena (tedy například propojím kabelem), může AA přijímat GPS signál z GPS modulu auta nebo alespoň využívat jeho anténu? Poloha by pak mohla být přesnější, než když je získkávána pouze z GPS modulu telefonu, který je uvnitř auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem si řekl, že zkusím taky jednou přesedlat z Waze do Mapy.cz, které mají nejkrásnější namalované mapy.

Bohužel po nastartování (auto stojí) mi AA ji nedovolí spustit (viz foto) spusteni v mobilu sice funguje, ale nepromítne se na infotainmentu. 

Jediný správný postup je před nastartováním auta i infotainmentu si nejdřív otevřít Mapy v mobilu (nejlépe s už nastavenou trasou).

...to mám takhle jako dělat pořád? 

S Waze takové problémy fakt nemám. A už mě nějak nebaví, že AA rozhoduje o tom co je bezpečné a co není....dost to omezuje na svobodném rozhodování řidiče.

 

Vše mám aktuální.

Samsung Galaxy S22 -> bezdrátové připojení 

20220726_084402.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, ako vam ide AA ? Dnes bola navigácia absolútne nepoužiteľná. Vkuse vypadavala. Navigácia Mapy ani GM nepoužiteľné mám verziu 7.7.622134 pripojenu cez kábel. Navigácie aktualizované. Čo môže byť chyba? V stredu minulý týždeň mi dávali v aute novú RJ kôli chybe SOS. Môže to mať s tým súvis? Skúšal som 2 telefónu obe rovnako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera i dnes shodou okolností AA používal a vše bez problémů. Jediné, co mi zlobí (dlouhodobě a ověřeno i v jiném autě s jiným telefonem) a vede k restartu telefonu je zadávání cíle pomocí klávesnice v infotainmentu. Jakmile zadám, dřív či o malinko později se telefon restartuje.

Vše ostatní u mě OK. Telefon Sony Xperia 10 III, Android 12, verze AA 7.8.622514

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím,

Narazil jsem na problém s mapami v android auto.

V google mapách se mi nezobrazují vlastní seznamy míst z Uloženo. Zobrazují se pouze seznamy Oblíbené položky, Chci navštívit a Místa s hvězdičkou.

Stejně tak v mapy.cz se mi zobrazují jen místa, která jsou uložená v Moje mapy, ale vlastní složky nevidím.

Existuje nějaký fígl, jak si vlastní složky v mapách zobrazit?

Zatím to řeším v google mapách tak, že si, místa zkopíruji do složky Chci navštívit. Ale to není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Přidávám informaci o aktuálním software infotainmentu Bolero pro zajímavost (porovnával jsem i s otcovo Kamiqem) který byl včera na aktualizaci a máme to úplně  stejné. Já byl na aktualizaci před cca dvěma měsíci. 
 

Dávám to sem protože prý problémy s Android auto může i z části SW právě Bolera : všimněte si, že má svojí vlastní verzi též Bolero. 

Pak je nutné na této stránce : 
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Stáhnout aktuální verzi android auto pro Váš telefon. Nejlépe zkuste stabilní verzi případně verzi beta která ale může obsahovat chyby. 

Já díky tomu osobně nemám nějaké zásadní problémy s navigací například Waze.

 

verzeSW.jpeg

Editováno: , autor: Anderson
Doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petulko Máš stejnou verzi SW Bolera (pokuď ho máš)  jako zde v mém postu na obrázku výše nad tvým příspěvkem ? Pokuď ne existuje pak novější verze, která prý mimo jiné řeší i problémy s Android auto. Musíš jít s tím do servisu a říct jim o tom, že ti blbne Infotaiment a Android auto. Oni to dají do servisu odešlou info do Škodovky a ta jim pak pošle software nový pro tvoje vozidlo. Někde to je na dva dny. Někteří to stihnou do jednoho dne.  Pravděpodobně jde o to kdy obdrží informace ze škodovky. Musí si to nechat schválit přes ně.

Pokuď by jsi Bolero neměl i tak to řeš se Škodovkou protože jedině oni mohou přehrát nový software - zdarma a v záruce jestli máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2022 na 17:10, Anderson napsal:

@petulko Máš stejnou verzi SW Bolera (pokuď ho máš)  jako zde v mém postu na obrázku výše nad tvým příspěvkem ? Pokuď ne existuje pak novější verze, která prý mimo jiné řeší i problémy s Android auto. Musíš jít s tím do servisu a říct jim o tom, že ti blbne Infotaiment a Android auto. Oni to dají do servisu odešlou info do Škodovky a ta jim pak pošle software nový pro tvoje vozidlo. Někde to je na dva dny. Někteří to stihnou do jednoho dne.  Pravděpodobně jde o to kdy obdrží informace ze škodovky. Musí si to nechat schválit přes ně.

Pokuď by jsi Bolero neměl i tak to řeš se Škodovkou protože jedině oni mohou přehrát nový software - zdarma a v záruce jestli máš.

Týká se aktualizace i CarPlay?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, chlapci. Chcem sa spýtať, či Vám fungujú na Boleru Android auto cez kábel SMS-ky. Teda ak Vám niekto pošle SMS, či sa objaví v infotaimente. Ja mám všetko zaškrtnuté, aj SMS a žiadna SMS mi nepríde do infotaimentu. Robím niečo zle, alebo to nejde? Dík. Ostatné mi funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ukazuje se mi její náhled, tzn. pár slov. Pak to jde asi rozkliknout, ale to jsem zatím nezkoušel.

EDIT: po rozkliknutí náhledu se nabídne hlasité přehrání asistentkou (pokud jsou zapnutá data, samozřejmě 😉) a event. odpověď, rovněž asistentkou. To je poměrně vtipné, neb neumí česky, takže nadiktovaná odpověď, byť česky, zní přeříkaná anglickou mluvčí opravdu zajímavě 😁. Doporučuji zkusit 👍.

Editováno: , autor: marskama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...