Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No právě, mně tam naskočí, není možné během jízdy, ale přitom stojím a jenom v google mapách ta klávesnice naskočí, takže pokud vám to funguje, zkusím ještě na jiným telefonu a hned budu vědět, díky za reakce. Jo a ani když vypnu motor, tak to nejde, protože během jízdy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Mne zlobi waze. Posledni krat co jsem waze pouzival stale mi stracelo GPS signal. To bylo takhle, Zena rika kde mam jet a jaky smer. Ona skoncila a gps signal se vypnul na chvilku. Potom znova se sam zapnul, potom znova vypnul a takhle celou cestu. To je blbe. U GM tohoto neni. Gps signal stale drzi. Nevite nahodou jak na to ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám taky stejný problém. Po tom co AA naskočí (ať už mám zaplé zapalování nebo nastartovaný motor), tak mi to nedovolí psát - protože prej jedu. Děje se to tak ikdyž mám zataženou ruční brzdu. O tomto problému vím už ale dlouho - je to tak asi několik měsíců.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 minuty temu, Kamil Staněk napisał(a):

Jasně zadávání hlasem je možné kdykoliv, ale dotaz byl na zadávání přes klávesnici a ta je k dispozici jen se zataženou ručkou. 

 

Ja tuto rucku mam zapojenou k minusoveho pola od baterky. K radia jde ze mam stale zapojenou rucku 🙂 Pres to i za jizdy mohu podivat na videa, volat atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, TOMUS napsal:

Ahoj.

Mne zlobi waze. Posledni krat co jsem waze pouzival stale mi stracelo GPS signal. To bylo takhle, Zena rika kde mam jet a jaky smer. Ona skoncila a gps signal se vypnul na chvilku. Potom znova se sam zapnul, potom znova vypnul a takhle celou cestu. To je blbe. U GM tohoto neni. Gps signal stale drzi. Nevite nahodou jak na to ? 

Dělá mě to taky, po několika aktualizacích Waze a AA jsem vyjel na delší výlet do neznámých končin a zrovna takový problém. Na samotném telefonu Waze funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkusil jinej telefon a zadávat nic nemůžu a to jsem nastartoval, ručka a jenom google mapy nabízí klávesnici. Jediná věc, která mě napadá je, že u aplikace android auto mám zakázanou polohu, protože jinak by se telefon nepřipojil, proto nepozná, jestli jedu nebo stojím a raději bere pořád jízdu. Zkusím ještě zapnout polohu u AA a připojím kabelem.

 

Ověřeno, je to jak jsem psal. Pokud není u aplikace Android Auto povolená poloha, nezobrazí se klávesnice nikdy v žádné jiné navigaci kromě Google map. Polohu jde bez problémů zapnout, pokud používáte propojení kabelem, ale v případě bezdrátového připojení způsobí zapnutí polohy problémy s připojováním telefonu. Takže to chce zvolit správnou prioritu :)

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak často, resp. kolikrát za den se připojuješ? Ono totiž pokud se zapne u AA poloha, neznamená to, že se nikdy nepřipojí, mně se teď třeba telefon připojil hned, jenže pak stačí vyběhnout do obchodu a telefon už se nepřipojí, někdy se chytne po několika minutách, jindy vůbec. Pokud je poloha vypnutá, připojí se vždy na 100%. Problém je s vestavěnou GPS v autě. Auta, která ji vestavěnou nemají a umí bezdrát, tenhle problém nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi, mám vyhlídnutou jednu Scalu MC, výroba únor 2022. Má bezdrátový smartlink a virtuální kokpit (nemá navigaci). Když použiji waze na androidu nebo Iphonu, budu vidět mapu na virtuálním kokpitu? Díky za odpověď. 

Editováno: , autor: Mariacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 26. 5. 2023 na 7:51, vormen napsal:

Dnes jsem zkusil jinej telefon a zadávat nic nemůžu a to jsem nastartoval, ručka a jenom google mapy nabízí klávesnici. Jediná věc, která mě napadá je, že u aplikace android auto mám zakázanou polohu, protože jinak by se telefon nepřipojil, proto nepozná, jestli jedu nebo stojím a raději bere pořád jízdu. Zkusím ještě zapnout polohu u AA a připojím kabelem.

 

Ověřeno, je to jak jsem psal. Pokud není u aplikace Android Auto povolená poloha, nezobrazí se klávesnice nikdy v žádné jiné navigaci kromě Google map. Polohu jde bez problémů zapnout, pokud používáte propojení kabelem, ale v případě bezdrátového připojení způsobí zapnutí polohy problémy s připojováním telefonu. Takže to chce zvolit správnou prioritu :)

To jsem tak měl ale vždycky nastavené - tedy polohu zakázanou, aby bezdrátově se mi to připojilo. Nicméně v předchozích verzí AA mi psaní klávesnicí šlo když jsem stál nebo zastavil. Takže tím GPS oprávněním to asi nebude - spíš chybou v nejnovější verzi AA.

Mám Samsung Galaxy S22

Btw, přišel už někdo na řešení? Připojování kabelem se mi fakt nechce, když bezdrátově mě to jinak funguje v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Už tomu fakt nerozumím. Už jsem chtěl AA pochválit. Mám nejnovější verzi 9.8.632424.

Zapnul jsem povolení používat GPS pro AA.

Bezdrátové připojení fungovalo úplně v pohodě. Vždy cestou do/z práce se to bezdrátově chytlo v pohodě, dokonce jsem mohl zadávat přes klávesnici nehledě jestli jsem měl zpojenou ručku nebo ne.

Ale dnes ráno opět se to nechtělo připojit. Všlijaké restartování Infotainmentu nepomohlo - zase to smrdí tím, že mu vadí povolené GPS.

Od včerejška jsem v mobilu ani v autě nic nedělal. Nechápu, proč to zase nešlo....

Už mě to fakt vytáčí. Docela rád bych se osobně sešel s vývojáři Škodovky - měl bych na ně spoustu otázek, např. nechápu proč AA přes bezdrátové připojení potřebuje BT i WiFi zárověň?

 

Kdyby se někomu podařilo na něco přijít, budu moc rád za feedback :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jura24 napsal:

např. nechápu proč AA přes bezdrátové připojení potřebuje BT i WiFi zárověň?

Protože BT je pomalé pro přenos obrazu a nějak se komunikace a třeba hovory inicializovat musejí (i pži AA funguje standardní ovládání telefonu z auta).
https://9to5google.com/2022/05/28/android-auto-bluetooth/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Dobry den,

Stav:S22+AA posledna verzia + mapy.cz. Vsetko prepojene a funkcne.

Otazka (ovladanie cez obrazovku skodovky): najdenie ciela posuvanim mapy a nasledne dlhsim pridrzanim zvolit ciel prosim? (obdoba ako ked si ciel najdem priamo na telefone priamo posuvanim sa po mape a dlhsim pridrzanim sa na ten ciel mozem nechat navigovat) .

Mne sa to cez obrazovku nedari a neviem ci je to vobec mozne.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...