Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

nene ten sygic. 

Děkuji. 

 

tak to je pěkné na ho*no. takže po 6ti dnech to už zdarma offline nenaviguje☹️

 

chjo, jsem se nadchnul. 

 

Takže zase jen google maps a stažené mapy. 

ty teď navíc nějak blbnou při aktualizaci. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ale zatím nejsou😀

ten waze mi šel taky nějak blbě v AA. 

Nejstabilnější je u mě zatím google maps, ovšem nemá navi do pruhů. 

 

A ten google protect to je taky věc. 

Maže to apky 3tích stran😀🤮

 

Byl jsem odkojenej na igo, to tady na displej bohužel nedostanu. 

 

Ten AA dobrý, je to dotykové, apky postupně přirůstají. 

 

Přemýšlím, že si dám do kastíku na usb nějakej starej mobil aby tam byla navi stále. 

Nepotřebuji ji mít stále aktualizovanou. Ale offline něco a 1x za rok to jen zaktualizovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom případě si kup třeba iphone 6s, SE apod, protože CarPlay funguje skoro na 100% a umí skoro všechny navigace. android auto je ve srovnání s ním totální paskvil a nikdy nevíš co a jestli vůbec v něm pojede.

 

Moje zkušenost je se Samsungem, android 10, všechno fungovalo jak má a navíc bezdrátově, relativně spolehlivě, následovala aktualizace na android 11 a bezdrátově jsem se už nepřipojil. Teď si hraju s xiaomi s androidem 10, takže jen kabel a spojení každé ráno po 25 minutách vypadne , odpoledne ne. Při přehrávání třeba podcastů a přijmutí hovoru, hrajou následně podcasty z reproduktorů telefonu a ne z auta. Nikdy se nespustí při kliknutí na displej rádia spotify, audiotéka a ani waze. Hrůza a děs a nikdy nevím, co která systémová nebo aktualizace aplikace zase udělá a co která značka telefonu bude nebo nebude dělat. iphone cca z 300 jízd 2x výpadek. Tak budu sledovat android dál, ale myslím, že tohle nebude nikdy použitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo to tak je. 

všechno má svůj systém. 

všechno chce aktualizace. 

k pos*ání. 

 

TV

mobily

PC

Auta

hodinky

kotle

kávovary

multimetry...

 

samej FW, OS... 

 

zachvili bude OS i v mixeru a budem ho muset programovat aby umíchal vejce😀

 

Člověk proaktualizuje celej život 🤮

 

 

Mám doma plonkový jedno jabko 11.

Třeba to zkusím jak to tak od Tebe čtu. 

 

Jinak ale BT na droidu funguje výborně. 

Hovory, mikrofon, muzika z mobilu... 

Stabilní, nepadá... 

 

To AA je holt neodladěné. 

A to fest☹️

A když to běží tak přijde aktualizace 🤣🤣🤣

 

edit: rozchodili jste (dokodovali) AA přes wlan??? 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten Sygic přes AA vyzkoušel a bez připlacení další tisícovky je to naprosto k ničemu. Omezení je jednak v zobrazení, kdy zobrazuje  jen 2D, ale fatální je, že nezobrazuje povely, jenom tam svítí celou dobu pokračujte po trase, mapa se sice posunuje, ale jako navigace nepoužitelné. Takže to, že je Sygic v AA je bez další investice zcela bez přínosu a upřímně ta investice za to nestojí. Mapy od seznamu budou určitě mnohem lepší alternativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu by som ti oponoval. Podľa mňa je to obmedzené tým, že nemáš plnú verziu. Súhlasím ale s tebou, že platiť za to, aby to šlo cez AA je nezmyseľ.

Ja sygic preferujem zo všetkých navi, keďže pracuje fakt spoľahlivo. No keďže cez AA nepracovala doteraz, len cez mirrorlink, používal som len na dlhé trasy. Waze ma vôbec neoslovil. Ale to je sila zvyku a každému niečo iné sa páči. Maps sú fajn, lebo idú hlasovo cez tlačidlo na volante. A to očakávam od sygicu, ak ho dostanem na AA.

Celkovo ale to AA je ako ste písali neodladené a oproti CARplayu v plienkach. No ostanem verný Androidu, keďže s nahlodaného jablka a ovládania IOSu mám husiu kožu. V aute vyhráva, no mimo neho mi príde ako AA v mojom aute.

Inak otázka je, či to AA nie je ovplyvnené aj vozidlom. Lebo kým v scale sa AA pripojí na 2, či niekedy až 3 krát, v ženinej vitare je to hneď na 1 pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak najhlúpejšia vlastnosť Androidu je, že si limitovaný telefónom a AA funguje v závislosti od verzie či výrobcu tel.

Ak porovnám nahlodané jablko a pripojím či 6ku alebo 11ku, obe idú perfektne cez carplay. Pekne delia obrazovku.

Apropo. Deľba obrazovky. Vraj to vie už aj AA na širokouhľom. Skúšal niekto z Vás? Mne to teda nejde, ale bude to asi aj telefónom.

Skúšal som to i na 10" displayi supeba a nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky nechápu s tím sygicem. 

Už ho z founu mažu. 

Takže hlasovačka. 

Co je v současné době nejlépe použitelné jako free navi přes android? 

Za mě g. maps, ale štve mě, že tam po pár dnech expirují mapy a když člověk nemá moc dat tak je v kchelu. 

Navíc nemám na honoru 8x mirror☹️

Jinak bych tam pouštěl igo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna Sygic cely zle! Za vsetko (alebo aspon ten potrebny zaklad), treba platit, navigacia ma zakladnu chybu, v pripade odbocenia a skratenia cesty, vas naviguje spat na povodnu trasu a nie aby vypocital skratku, uz sa mi to stalo X krat! Ponúka mi nezmyselne vedenie trasy po hlavnych cestach, ktore sa z dopravneho hladiska nedaju ani v reále aplikovat bez neporusenia dopravnych predpisov! Neukazuje vam ani aktualnu rychlost, som beta testerom, aj toto je dost mozne ze treba priplatit. U mma Waze, zatial top a to som mu dlho odolaval, aktualne dopravne info, aktualna rychlost, vsetko co treba on line a bez platenia navyse! Pri dnesnej cene dát (mam operatora Radost, v pausale za 20€ vsetko neobmedzené, 100GB dát + 10GB v zahranici) neriesim uz OFF LINE navigacie. Dalsie plus pre waze, su maximalne aktualne mapy a este s detailnejsimi cestami. Pracujem v oblasti kde nie je ani zakreslena cesta v mojej praci v navigacii Sygic, pretoze nie je pre verejnost prejazna. Samozrejme ze Waze tuto cestu pozna a je v mape. Za Sygic som vynalozil uz nejaké poplatky za licencie a pod., za Waze zatial ani cent! Skoda ze iGo zaspalo dobu, logika navigovania a aktualnost map bola vyborna, bohuzial vyvojar neriesil dlhodobe poziadavky majitelov licencie navigacie, opat zbytocne vyhodene peniaze. Sygic ma zlu logiku navigacie, sledujem to X rokov a bohuzial toto pretrvava, rad by som im fandil ale bohuzial za mna im TOP v poradí pomer cena vykon aktualne urcite nepatrí.

Editováno: , autor: kuyonmodel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo díky. mě se waze líbil také. 

ale co jsem dal ma foun i g. maps tak se to nějak mlátilo nebo co a waze začal blbnout... 

Já mám 4gb/měs. ale on ten waze zase asi tolik nechlastá. 

 

zkusím asi odebrat GM a pohrát si s waze... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám výhradně Waze, vyhovuje mi tady u nás i v zahraničí.

Pouze tam, kde jsem v zahraničí neměl data, jsem použil off-line navigace Here.

U Waze je zásadní výhodou aktuálnost informací a interaktivita s uživateli. Dále oceňuji zobrazení radarů, dopravních omezení a policejních kontrol. Samozřejmě, i Waze je vás schopen poslat zkratkou na polní cestu, ale není to časté.

Jinak offline navigaci má i aplikace Mapy.cz od Seznamu, ti na to nestále makají a vylepšují, ty by asi tálo za vyzkoušení. Na Mapy.cz přepínám, pokud potřebuji věrné zobrazení krajiny nebo leteckou fotku.

Ty google mapy mne nějak neoslovily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sygic rychlost ukazuje. Ak je dobre nastaveny, tak to zapnes v nastaveniach a ide. Tak isto policajne hliadky. Minule som porovnaval waze a sygic cestou do druheho okresu a obe mi hlasili policajne hliadky na rovnakom mieste. Tak isto, obe ich prestali hlasit cestou spat, ked tam uz neboli. V tomto problem nevidim. Sygic je viac narocnejsi na nastavenie si myslim a priroritne nema vsetky uzitocne veci nastavene. Ale kazdemu sa pozdava nieco ine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...