Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Doplním ešte k staršej téme, čo sme tu rozoberali ohľadom navi.

Sygic som kontaktoval 3x, že po prechode na AA mi nejde navi v aute a pri mirrorlinku šla. Či vobec teda mám licenciu v balíku i na to, alebo aký je stav.

Žiadna reakcia, spätná väzba nulová.

Po novom sygic už ani u mňa v tel. neponúka možnosť zakúpiť doživotnú AA licenciu. V ponuke sú už len ročné a každý rok treba obnovovať. No myslím si, že tu sa odpísali na dobro u mňa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aplikace jo jasně, ale region celého mobilu.

ale jestli žiješ na slovensku tak to bude asi nastavené dobře samo. 

 

Napiš vyvojářům.

 

Edit:

nikam nepiš. teď jsem se díval a je tam pouze výběr jazyka aplikace. 

nikde není zmínka a možnost změny jazyka hlasového navádění🤟

takže je to Česká app a hlas to má jen česky... 😉

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej chyba!!!! omlouvám se... 

 

 

Hlasová navigace

Hlasová navigace je dostupná pouze pro zařízení se systémy Android a iOS a to již v 10 jazycích:
češtině, angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, polštině, ruštině, slovenštině, turečtině, italštině

Podporuje-li to zařízení, je možné si v aplikaci pro Android zvolit i hlas, jakým bude aplikace navigovat.
 

  • Pro zapnutí hlasových příkazů ťukněte v aktivní navigaci ve spodní liště na tlačítko se třemi čárkami.
  • Zvolte možnost Nastavení

mapycz-navigace-menu2.png
 

  • V nastavení ťukněte na text Hlasová navigace.

mapycz-navigace7a.png
 

  • Pokud je položka dostupná, můžete si ťuknutím zvolit preferovaný hlas i jazyk.

 mapycz-navigace8a.png
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim no. android max 9. nebo ještě 7. 

těžko říct.

apky, starší android. 

vypozoruj jestli padá AA, nebo apk, nebo gps... 

Zkus jinej foun také. 

Celkově ale smart link je nic moc. 

Stálé problémy. 

Carplay je o dost stabilnější. 

 

Edit: ještě mě napadlo, máš výjimky pro spořič baterie (jestli to starší androidi vůbec mají) na AA a na mapy.cz? 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, zkoušel někdo z vás přes Android auto navigaci MapFactor Navigator?

Léta jsem na ní byl zvyklý z mobilu, kde slouží dobře, ale přes Android auto je absolutně nepoužitelná. Zapnu navigaci, okamžitě to na mapě ukáže aktuální polohu a pak už se poloha nemění, takže tak trochu navigace na nic a to se ještě v 80% případů nepodaří ani vypočítat trasu, jenom se točí kolečko a nic. Když navigaci vypnu a znova zapnu, tak opět to stejné, najde to novou aktuální polohu a už se to nehne.

Ostatní navigace Waze a Sygic fungují normálně, takže v příjmu GPS signálu bych problém neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dovolené jsem AA hodně otestoval. Samsung s Androidem 11 se krásně připojí, ale po určité době (někdy hodina, někdy 15 minut) se odpojuje a nedá se zpět připojit (5-10 minut). V podstatě je to naprosto nepoužitelné. Huawei s androidem 10 sice občas při spouštění vyhazuje chybové hlášky a připojí se někdy až na podruhé, ale potom už drží a dá se normálně používat.

 

Další věc na kterou jsem narazil je pak věc jak fungují navigace. Člověk si naplánuje trasu, má koupené dalníční známky pro vybrané státy, v navigaci si vybere trasu, která jede přes státy, které chce. Pak jsem sjel na benzínku, navigace si brnkla, že přepočítá trasu a klidně si změní komplet trasu i státy přes které jede. Jako to mě docela dostalo, navíc pak navigace nejde pustit na mobilu, ale jen v autě a tam se s ní blbě pracuje. Takže odpojit zastavit, změnit a zase připojit atd. To je jako dementní. Ano dá se to pořešit, že si člověk natvrdo nastaví body na trase, ale že by to teda bylo optimální řešení, to teda nevim. Bavím se teda o google mapách, ale seznam to má v tomhle stejně a zvolit země, kterýma to pojede tam nejde. Je nějaká rozumná navigace, která se chová logicky a ne takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používal jsem Samsung A52 bezdrátově AA na Swingu, najeto cca 5tis. km a musím říct naprostá spolehlivost co do stability spojení. Jen jednou došlou k samovolnému odpojení a následně k připojení telefonu. Bylo to v obci Vlkov v kraji Vysočina a zajímavé je, že jsem tam jel cca 6x a vypadlo to vždy na stejném místě, takže to bude nějakým rušením zvenku. Jinak teď jsem koupil telefon Realme Narzo 30 5G a překvapilo mě naprosto bezproblémové a rychlé připojení bezdrátově k AA i bez nutnosti prvotního připojení kabalem, tak budu teď testovat Realme.

 

Po jízdě po odpojení Android Auto, se telefon seká a laguje, je potřeba ho restartovat. Stejné problémy jsou u Redmi Note 9T, Xiaomi Poco M3 Pro 5G , Realme 8 5G a Redmi Note 10 5G.  Dělá to při připojení kabelem i bezdrátově. Všechny telefony používají procesory Dimensity od MediaTeku... Pomůže pouze nastavit, aby se nevypl displej, potom jede telefon po odpojení AA normálně.  

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...