Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vyskusal som vsetky nastavenia ako bolo radene vyzsie ale nic nepomohlo. Nedostal som sa ani do aplikacie AA v mobile lebo mi vypisovalo, ze apk treba aktualizovat. 

Co som zistil dalej aj ked som sa pripojil v aute do AA nesla mi apk google mapy. Plocha bola len biela a ukazovalo polohu. Po prepnuti na apk. mapy.cz tak tam isla navig. Doma som potom zistil, ze aj offline mapy  v aplik google mapy je potrebne aktualizovat. Ked som aj tie mapy aktualizoval tak po pripojeni v aute uz vsetko ide. Neviem , kde moze byt chyba lebo vsetky aktualizacie aj upozornenia mam vypnute. A je to dost blbe ak clovek zisti az v aute , ze koli aktualizacii mu nejde AA kde je vlastne aj navidacia.

Takze moj problem je nedorieseny ako sa tomu vyhnut ale neviem ako sa pohnut dalej aby to do buducna nerobilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kluci. Super apka do AA se jmenuje AAAD (Android Auto Apps Downloader) 

 

Stáhl jsem do toho zatím AA Mirror. 

Funguje přes AA zrcadlení telefonu i když v mém founu Mirrorlink nemám! 

 

Každý měsíc se dá stáhnout 1 apka když máte free verzi AAAD. 

Poléčenou verzi jsem nenašel. 

 

Jdou přehrávat přes ten AA videa. Jdou nádherně. 

Fakt mazec. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám latest 6.8.61xxx. Možná je to verzí androidu...

 

Jsem si s aaad hrál, smazal, nainstaloval starší verzi 1.2, pak novější, pak odebral AA mirror. 

Teď jsem v čoudu páč další instalace nějaké apky v aaad možná až za měsíc 🤣🤣🤣

Tak mám aaad a v něm prd. Platit nebudu, zas tolik to nepotřebuji. 

No nic, jen tak pro info. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tak isto, kedze mi odisiel mobilny internet po pripojeni k autu. Tak som to odinstaloval, nainstaloval AAAD, no AA mirror uz nie. Tak si na to snad o mesiac spomeniem, kedze odchadzam z androidu. Skusim mozna na dalsom telefone to spojazdnit, kde je vyssi android. Ja mam 9nu. Na vylety by to bola ale super vec, ak to rozchodim. Hlavne, ked ideme bez deti a zena by si pustila, co chce cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autora jsem podpořil, protože se mi nechtělo čekat několik měsíců, reálně používám asi jenom jednu aplikaci a to performance monitor - umí vyčítat různé informace o vozidle a vypadá to hezky navíc fajnová věc je, že i když aplikace není otevřená v rádiu tak pořád běží, takže například když teplota oleje stoupne na nějakou hodnotu tak na to zvukovým signálem upozorní.

mezitím jsem měnil i mobil a "licence" aplikace je jednoduše přenositelná, klučina to má dobře vymyslené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to pěkné. Kápnul jsem na to náhodou, když jsem hledal jak na Boleru přehrávat video. Tohle byla možnost. Sice to není přímo přes flešku v usb a nějaký mp4, avi a tak... , ale i tak to je úspěch. 

Taky teď přemýšlím, že těch 3,5 dám. 

Vypadá to hezky. AA tím dostane úplně jiný rozměr a nejsme jak trotlové kterým googl určuje a diktuje co může a nemůže v autě prohlížet. Grrrrr. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...