Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Stabilní aa byl s android 10.

11ka měla problémy, ale po posledním update začalo wireless aa zase fungovat. 

12ka se zatím neví. 

Předpokládám, že s21 bude umět "netradiční" kanál wifi 5G na kterém Scala vysílá. 

Jestli máš problémy i přes kabel tak to wifinou nebude. 

 

Číst cizí fora, čekat na update. 

Jestli jde deaktivovat v androuidu AA, možná bych zkusil přehrát nižší verzi AA. 

Zřejmě je to ovšem systémem☹️

 

Edit. 

Ještě bych zkusil projet power management jestli náhodou neschazuje AA v telefonu samotný systém kvůli baterce. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen předem zjišťuju, jestli na mě pod stromkem nečeká náhodou bubák, protože do teď mně Samsung A52 funguje bezdrátově na 100% a to stejný očekávám od S21, tak bych se nerad před koncem roku zbytečně drbal s jinak dobrým telefonem. Kabel nemám v plánu vůbec používat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu ten bug na straně Androidu 11 je tam stále, zase jsem vypnul právo polohy pro aplikaci Android auto a už se to připojuje bezdrátově spolehlivě. Zajímalo by mě, zda může Android auto využívat data z GPS modulu auta nebo je také odkázaný na GPS modul v telefonu. Jestli ne, tak je vlastně jedno, že má vypnutou polohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presel jsem z Androidu na iPhone a musim uznat, ze ve spouste veci je iPhone mnohem vychytanejsi. Napriklad kdyz se bavime o waze pres android auto nebo carplay, tak carplay ma jednu obrovskou vyhodu a to, ze kdyz clovek vjede do tunelu, tak u Carplay auto porad vi, kde je, protoze dostava informace o tom, jak se toci kola. U android auto mi to okamzite ztracelo signal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som presiel na Carplay a vidim to tak 50:50.

U androidu som mal horsiu konektivitu (mozno starsim tel.) a nedala sa delit v mojej verzii obrazovka.

U iosu, su IOS mapy katastrofa z mojho pohladu - vymazane. Neslo to ovladat poriadne hlasom.

Ide mi vytacanie hovorov hlasom, no stava sa, ze niekedy nepocut zvuk ani vyzvananie a hovor musim zrusit a volat znova. Stava sa len, ked volam ja, nie ked prijimam hovor.

Hlasova navigacia u google maps ide spolahlivo len pri vypnuti BT.

Pri pripojenom iphone mozem volat len cez carplay aj ked je BT zapnute. Android umoznoval oboje.

 

Proste ani jedno ani druhe nie je 100% a myslim si, ze je jedno ci si uzivatel vyberie android ci ios. A to podotykam, ze android som mal starsi telefon.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...