Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nevíte, jak je to s bezdrátovým android auto u nově objednaných vozů? Příplatková položka odpadla a zmínku o bezdrátovém jsem našel jen u navi paketu. Už tedy není možné mít bezdrátový AA u Bolera? A je někde napsáno jaké jsou rozdíly u Škoda connect S/M/L?
A poslední dotaz... Je možné ještě nějak docílit ovládání AA v českém jazyce u Androidu 13? Dříve jsem jen neaktualizoval aplikace Google, ale ta s 13 už je zřejmě aktualizovaná a dají dávat příkazy jen v angličtině. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Neviem, v čom to bude.... ale mne minulý týždeň už s novou verziou AA 8.7 čítalo správy peknou slovenčinou. A po dočítaní sa ma v angličtine opýta, či chcem odpovedať.. :D Ale mám pocit, že aj v predchádzajúcich verziách to občas čítalo slovensky a občas lámanou angličtinou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobě to čte někdy anglicky, někdy česky někdy slovensky :D Nicméně pokud to zeslabí rádio, potom by jsem odhadoval ze je někde tlumené audio. Co se děje když v průběhu “čtení” zesiluješ infotaiment? A mimochodem v nastavení AA lze povolit zobrazení první řádky textu v notifikaci na LCD auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě nejvíce štve, že nejde dobře použít hlasový asistent. Stačí jen nastavit destinaci nebo vytočit kontakt. Mi by ani nevadilo, že bych na to musel mluvit anglicky. Problém je spíš, že to nezvládá české názvy. Kontakt prostě nikdy nenajde. To jako v roce 2023 mi přijde jako velká ostuda googlu.

Editováno: , autor: boonno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete preco pri spojeni mobilu s autom cez kabel a spusteni navigácie Google map miesto hlasu sa ozve len gonk? Potom keď zapnem data a spustim navigáciu tak už je hlas ok vypnem data a už je ok hlas stále. Ale ak by som nezapol data tak hlas nebude. V navigácii mám nastavené hlas všetko ok . Navigácia mapy mi idú od začiatku dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli náhodou někdo z vás rozchodil AA bezdrátově nebo kabelem s telefonem Huawei P30 PRO?

V Octavii mi fungovalo vše bez problémů kabelem ale nové auto (tiguan 2022) jako by mělo problém s tím, že se jedná o Huawei, protože třeba ukousnuté jabko se připojí bez problémů. Setkal se někdo s něčím podobným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, viem že sa to už niekde riešilo ale neviem to nájisť. 

 

Mám Scalu 1.0 Active so základným rádiom SWING. Toto radio obsahuje všetok potrebný HARDWARE pre zrkadlenie telefónu / android auto. Lenže mne aplikáciu nespustí , iba napíše že služba nieje spustená a mám sa obrátiť na predajcu. Tam som bol a odpoveď je že sa to už nedá doinštalovať , iba pri výrobe sa to inštaluje. Pri tom som niekde čítal že sa to dá a aj to v service vedli dodatočne nahrať.

 

Nevie mi niekto poradiť ako na to ?

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam som to už hľadam ale tam riešenie nenájdem. Niekde som som čítal že to chlapíkovy nahráli v škodovke. Mne povedali pred 3 rokmi že to bude k dispozícii do roka. Samozrejme sa nič neudialo a stále v škodovke tvrdia že to ešte nieje k dispozícii. Mne ide o to že ak to v inom Škoda Servise vedia spraviť , tak ako môžu mne povedať že to momentálne nieje možné ?

 

Ako serie ma to keď autorádio má potrebný hardvér ale "narokom" nieje nainštalovaný softvér. Doslova vydieranie aby si človek kúpil vyžšiu výbavu.

Ja som takúto možnosť nemal nakoľko som kupoval "skladovku". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Poslední dobou mně občas blbnou Google mapy a dále někdy přestane displej reagovat na dotyk, takže android auto tak celkově, asi to bude telefonem, má jen 4GB RAM a procesor nic moc. Každopádně jsem začal hledat alternativní  navigaci, i placenou, zkoušel jsem Mapy CZ, Waze, Tom Tom a u všech mě zarazilo, že není možné zadávání adresy pomocí klávesnice jako to mají Google mapy, předpokládám, že je to to omezení ze strany Googlu, ještě jsem nezkoušel Sygic, ale čekám, že výsledek bude stejný. Asi teda žádná alternativa s klávesnicí momentálně nebude že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...