Přejít na obsah

Apple CarPlay


Doporučené příspěvky

Téma pro Smart link Apple CarPlay tu zatím nebylo, tak by asi nemělo chybět. 
 

Můj dotaz je jednoduchý - chápu, že je to asi utopie, ale neexistuje nějaký způsob, jak dostat do Karoqa bezdrátový Smart Link resp. Wireless CarPlay? Pokud vím, Scala i Kamiq už ho umí a v Karoqu by dle mého nemělo co se týče hardwaru být nic jinak a je to asi “jen” o software infotainmentu. Bluetooth a WiFi Karoq má, tak by to teoreticky šlo. Neví o tom někdo něco?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte,

 

mam doma noveho Karoqa a s mojim iphonom pouzivam aj apple car play/Mirror link.

Zaroven mam v aute aj virtualny kokpit a chcela by som sa opytat, nakolko som si nedavala do auta zbytocne navigaciu, kedze pouzivam Waze, ci je mozne aj takuto navigaciu skrz Mirrorlink zobrazovat na virtualnom kokpite alebo nie.

 

Vopred velmi pekne dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Před týdnem jsem objednal (a dneska dostal) tohle: https://carplay2air.com/ - zdá se, že je to to samé, jen jiný brand.

 

Funguje to skvěle. Párování naprosto nativní (žadný hacking, prostě to auto vidí jako car play, a telefon to vidí jako car play).

 

Funguje to jednoduše - chová se to jako carplay zařízení pro obě strany.Pro telefon se to tváří jako car play kompatibilní infotainment, pro auto zase jako car play zařízení - takový "průtokáč".

 

fungujou i takový věci, jako že když v autě zajedu do tunelu (a to se tím přepne do nočního režimu), tak i carplay se přepne do nočního režímu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

MR2021 a bezdrátové Apple CarPlay, pokud spustím navigaci Google mapy a nebo Apple mapy, místo hlasové navigace pípnutí.

Pokud spustím jen v mobilu tak hlas funguje bez problémů.

Waze na bezdrátovem carPlay funguje včetně hlasové navigace.

 

Máte podobnou zkušenost a nebo vám hlas šlape a dělám něco špatně ?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 14 minutami, Martin Rušaj napsal:

Napiš za kolik. Mám zájem. To je jasné. Jsem zvyklý na zrcadlení mobilu a štve mě, že ŠA má něco v autě, co nefunguje. 

Ono to funguje celkem spolehlivě, jen to musíš propojit kabelem. Taky mě to štve, ale bezdrátový Apple CarPlay je v Karoqu až od letošního podzimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...