Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru Superb 2012


stepi.p

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

objevil se mi problém u mého SII. Když otevřu jakékoliv dveře u auta, tak se mi nerozsvítí stropní osvětlení, ale osvětlení nohou se mi rozsvítí.

 

Na přepínač stropní světla reagují a svítí ale v poloze kdy by měla světla svítit při otevření dveří se světla nerozsvítí.

 

Pomocí diagnostiky jsem zkontroloval akční členy a při "příkazu" - svorka 30 pro interierove osvetleni se nic neděje.

 

Pojistku na 15 jsem zkontroloval a ta je v pohodě.

 

poradí někdo?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Také se u mě objevila chyba s vnitřním osvícením.

Otevřu dveře vše svítí - najednou po 5s zhasne osvětlení ve stropu, osvětlení na nohy a ve dveřích normálně svítí.

Tím, že zhasne osvětlení stropu tak mi zhasne i tlačítko na zavírání kufru v tapecu a nefunguje dotažení kufru - je zacvaklý v zámku,ale není dovřený.

Sednu nastartuju popojedu, chcipnu otevřu dveře strop se rozsvítí a kufr dotáhne.

 

V čem může být problém ??? :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také mám problém s vnitřním osvětlením, např. o víkendu, od pátku auto stojí, přijdu v neděli večer k autu odemknu, otevřu dveře a tma, dojedu někam, auto zamknu, příjdu, odemknu otevřu a svítí. Jak je v pohybu, tak je to ok, ale odstavím ho přes noc a už je to špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Auto jsem nechal přes svátky odpočívat, včera přijdu k autu, odemknu a tma, vnitřní osvětlení nic, nečekaně jsem ani nenastartoval. Takže baterii vybitá. (kupovaná v květnu) Dal jsem nabíjet.
Zkusil jsem změřit odběr baterie, a ejhle při prvních pokusech jsem byl na 1A, zjistil jsem že mi nechtěla zhasnout světla na zpětných zrcátkách, jenže dveře řidiče byly zamknuté, ale ostatní dveře odemčené, prostě si to ze mě dělalo srandu. Po chvíli se to umoudřilo a odběr byl 0,20A. Nevím kde bude problém, jestli něco tu baterii vybijí, nebo někde špatná kostra...
Navíc asi to nebyla náhoda, jednou jsem přišel k autu a bylo odemčené, myslel jsem si že jsem ho zapomněl zamknout , ale po dnešku už nevím.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...