Přejít na obsah

Volant natočený do strany - geometrie


Enzo81

Doporučené příspěvky

Dobry den, 

Presne tento problem mam aj ja. Tiez mam volan mierne natoceny do lava. Tiez som bol v servise resp pri odovzdani prevoznych xnaciek som sa na to pytal tak vraveli ze je to v norme je to fakt len trochu ale proste je. Uvidim casom ja mam zatial najazdenych 1300km tak pockam co bude dalej a zajdem do ineho servisu sa opytat. Netad by som daval robit nejske zasahy do noveho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též jsem měl u zcela nového auta (VW) volant mírně na stranu, prostě chyba z výroby.

Reklamovat a nenechat se ukecat oni důvod najdou.

Mám již odstraněno.

Jestli byl volat o zoubek anebo s tím něco dělali nevím, zajímal mě pouze výsledek.

Sic auto firemní, ale proč bych neměl mít volant rovně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte,

bol som so svetlami v servise a servisak sa previezol s autom dal na volan nejaky pripravok s vodovahou a zistil ze mam zle geometriu.  Takže mi spravili geometriu a už je aj volant OK. Urobili to v ramci zaruky. Ukazal mi hodnoty pred opravou a po oprave co bolo cerveno je uz OK. takze o problem menej :) 

Na geometriu je zaruka 1/2 roka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, měl jsem ten samý problém- volant při přímé jízdě jsem musel držet natočený vlevo, abych jel rovně. Když jsem donutil garančáka, aby se se mnou svezl, abych mu ukázal, jak auto táhne do strany. Na místě mi taky tvrdili, že je vše v pořádku. Tak mi zdarma seřídili geometrii a zjistili špatnou sbíhavost předních kol + vychýlenou přímou polohu řízení. Vše seřízeno a je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

@RDMBR mal to už aj rapid, čo mal kolega, takže asi to chrlia roky tak. prečítaj si vyššie moje príspevky a pochopíš prečo to nedokáže servis poriadne doladiť. nemajú poriadny fixačný nástroj na volant (teda aspoň, čo som ja videl). skús mimo ŠA, či nemajú už o4 v databáze, kde robia geo. Moju scalu u nás nemal nik, tak som to riešil stále cez autorizák. Teraz je nastavený už dobre, ale bolo to až n a 3. krat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...