Přejít na obsah

Volant natočený do strany - geometrie


Enzo81

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem byl na geometrii, právě proto, že mi šel volant lehce do leva a mne to brutálně sralo. První věc co udělal po přidělání přípravků na kola a hrubém nastavení byla že vzal jakýsi bazmek a zašprajcoval volant o podlahu nebo sedačku. Potom seřídíl tyčky podle 3D měřáku. Celé to trvalo asi 15 minut za 800,- včetně barevného protokolu. A nebyl to AS.

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Alma tak si mal stastie, lebo ja som v 3 servisoch na okolo mimo AS nenasiel software pre geometri scali. ye vraj nove auto, nevedia ju spravit. a ya dalsie, ten bazmeg o podlahu, to je to, co by malo mat AS. lenze tam, kde som bol mali ten fiacny prvok bez teleskopickej nohy a fixovali to o sedak. asi tak, ze to viacmenej len lizalo vrch textilu. fixovalo to asi tak prd v gatiach. a tam je kamen urazu nastavenia tej geometrie  v AS. ani ten najlepsi mechanik na hovno s naradim nespravy 100% robotu. neviem ako ine AS, ale hento ked som videl, mi ho bolo luto, ze s tym musi pracovat. vyzeralo to ako z ebayiu za 3ecka

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Od nova mám mierne natočený volant ale je to len nepatrne. Cez týždeň som bol prezut na zimné kolesá s prevazenim a teraz je volant natočený viac aspon mne sa zda .Pri vyváženi som bol bolo ok. Kolesá sú nafukane tiež rovnako. Kolesá sú na miestach ako pred rokom a zjazdene niesu. Kde môže byť chýba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...