Jump to content
Sign in to follow this  
Jinks 123

felicia 1.3 monotronic- problémy s výkonem

Recommended Posts

Zdravím ve spolek.

Potřeboval bych poradit. Mám felicii 1.3  -monotronic-40kW rv.95. Auto startuje výborně ,na volnoběh není taky problém. Problém nastává ,že při záběru ( jízda do kopce) mi začne auto ztrácet výkon a přidání plynu na to nemá vliv. Jakmileuberu plyn na volnoběh a znovu přidám ,tak je to ok. Děje se to nahodile.

Na autě je už vyměněný vstřikovač, všechny čidla (havlův snímaš,lambda,snímač teploty vody),Palec, víško rozdělovače, komplet kabeláž, řídící jednotka ,palivové čerpadlo + filtr a vzduchový filtr, komplet kabeláž.Když jsem auto připojil na Vag ,tak mi to píše 2 chyby : chyba havlova s nímače- žádny signál ( sporadická) Chyba lambda sonda - žadný signál ( sporadická) . Zajímave je že tyto chyby naskočí pouze pokud je motor vypnutý ( zapnuto pouze zapalování ) a nejdou vymaat. Vymazat jdou až motor nastartuju ( během chodu motory chyby nevyskočí). nemáte někdo nápad čím by to mohlo být?

řekl bych že s těma chybama při nenastartovaném motoru je to u Feldy normální, holt tehdy byla ještě diagnostika v plenkách, motor neběží, není signál. Jinak k problému, napadla mě už jen škrtící klapka.