Přejít na obsah

Fabia1 1,4 55kw,r.v.2003- zablokovane kolesa-nejde.


alexander medko

Doporučené příspěvky

jasne,rucnej sa nechytam,bojim sa ze to skoci znova. dolezite je ze uz auto mozem zaniest mechanikovi  

ci radsej vobec nejazdit?moze sa to stat aj pri pouziti brzdy pedalom?

 

Este ak mozte tak poradte co vsetko mam objednat,ake nahradne diely.Predajca povedal ze brzdy zadne su nove,ale zrejme pouzil nekvalitne diely a tie sposobili zaseknutie....

 

,podla toho co som sa docital tu-

 

-objednam toto - 

 

 

Zadné brzdové obloženie Ferodo Premier

  -a co este okolo toho samostavu -a podla mojej fotky tam na rucnej brzde vidim poskoeny ten plech-neviem co to je....

 

 

Paráda, že to zašťourání pomohlo! Koupil bych navíc sadu pružin vč. aby tam byly i zajišťovací pojistné třmeny a pak asi tu rozpěrku samostavu - prostě to příslušenství, co obsahuje ta origo sada za 77€. Podle mě prodejce auta vyměnil před prodejem jen pakny a to za ty nejlevnější sr......

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se nedivil, kdyby se Ti odtrhlo obložení na pakně. Dneska koupíš různé hrůzy. Něco podobného řešil kolega na O1. Stačí couvnout ze zataženou ručkou a je vymalováno.
Měl si ten zadní buben shodit a podívat se na to. Povolíš jen aretační šroub co drží buben (někdy tam ani není) a buben pomalu sklepneš. Pokud to nejde (vydřená drážka po obložení), tak by mělo stačit pootočit nábojem oproti bubnu, aby byly překryty otvory pro šrouby kol a do něj zašroubovat odpovídající šrouby (teď nevím, zda je tam M10 nebo M12). V tom bubnu jsou otvory se závitem. Funguje to to pak jako stahovák.
Pokud se na to necítíš, nech to na mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel som dat dole bubon-poslal by som sem foto,ale nedala sa uvolnit ta jedna skrutka na nom-potom som zacal nicit srob,tak som prestal.

 

Citovat

Stačí couvnout ze zataženou ručkou a je vymalováno

vies ze toto sa mi asi stalo,nie som si isty,ale je to mozne.

inak mal som z brzdenia taky divny pocit,velmi silmo brzdilo,ked som nedal pozor pri brzdeni,pomaly ma az dvihalo zo sedacky...

Editováno: , autor: alexander medko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A seš si opravdu jistý, že tam na tom ty zadní brzdy dělali? Pokud to před nedávnem měli rozhozené, tak to musí jít jednoduše dolů. Ten šroub je nutné povolovat golou (račna+ořech), jinak strhneš ten 6-hran. Hlava je totiž nižší než standartní šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Já bych se nedivil, kdyby se Ti odtrhlo obložení na pakně. Dneska koupíš různé hrůzy. Něco podobného řešil kolega na O1. Stačí couvnout ze zataženou ručkou a je vymalováno.

 

toto sa mi asi fakt stalo,cize po odblokovani nic neriesim-fungujem dalej,zatial vsetko naporiadku,keby nieco,napisem sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...