Přejít na obsah

Svolávací akce na 1.5 TSI - cukání


honza-marek

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Som po prepisani SW motor sa sprava lepsie necuka pri rozjazde, ale problem je pri tretom prevodovom stupni a to taky, ze ked ho zacnem vytacat citim zavahania ako keby vynechaval (cukal). Ak idem normalne, ze ho nevytacam a pridavam pomaly tak sa sprava OK. Mam manualnu prevodovku. Nemate podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasiel si honza-marek hodne staru informaciu....ale upresnim....

Ja som prehraval uz davnejsieTusim 9 meiac/,pretoze som sa informacne pri prehliadke s rodinnou Fabiou informoval,ci sa uz 1,5 Tsi prehrava a vtedy mi bolo ponuknute prehratie na servisnu akciu.Upozornujem,ze ja som nemal problem ani pred a nastastie ani po....u mna po prehrati motor iba ozil,ale to mohlo byt aj pribudajucimi kilometrami...

Teraz v pondelok pri rieseni reklamacie na brzdove platnicky mi bolo oznamene,ze uz sa jedna o zvolavacku a dostal som k uvedenemu ukonu aj servisny zaznam v papierovej forme.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...