Přejít na obsah

Stretávacie svetla


slovacik

Doporučené příspěvky

Ahojte,

Častejšie sa mi stáva, že večer oproti idúce auta na mňa blikajú aj keď nemám zapnuté diaľkové svetlá. Nestáva sa Vám to tiež? Auto má necelé 2 mesiace a neviem, či si isť dať nastaviť svetlá alebo z výroby sú dobre nastavené? V aute som šiel sám a nebolo naložené, takže nebolo potrebné sklápať svetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Joscer napsal:

Já mám Scalu s Bi-LED světlomety a automatickým sklápěním. Mám ji od 13.8. a 3x týdně jezdím ráno (sám v autě) za tmy do 60 km vzdáleného města do práce. Zatím na mě nikdo neblikal, že bych oslňoval.

Jasně, tak to má být, ale jak to pomůže tazateli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba v tom, že můj prodejce provedl předprodejní servis tak, jak měl. Tedy, že i tazatel by měl zajet k tomu, kdo mu auto prodával a nechat si světla zkontrolovat tam a zadarmo a nikoliv mu radit, aby si zajel někam do servisu či na STK, kde to zadarmo určitě nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k predajcovi , kde som kupoval auto mam cca 164 km tam + spat ( 328km) tak to je aj blizsia predajna Skoda cca 50 km.  Svetla su z vybavi Ambition.  

Ja mám nejaký doklad potvrdený Skodou, ze auto bolo po výrobe otestovane a odskúsane ich kontrolor riadne s razitkom . 

Tak som s toho vsetkého trochu znechutený lebo ako som uz pisal v inej oblasti tak mam aj mierne natoceny volant v lavo ale je to fakt len mierne a kde som auto kupoval mi vraveli ze to nic nieje e ze j to pripustna odchylka tak potom nechapem co kontrolovali priamo vo fabrike Skoda. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este aby som bol v obraze dopredu pripraveny. 

Mozem navstivit servis Skoda kdekolvek a vsade su rovnake pravidla, ze bude zavada bezplatne odstranená pocas záruky? 

Na STK by mi vedeli asi len povedat su svetla dobre alebo nie ale nastavit ich asi nebudu vediet alebo alebo sa daju nastavit ako napr. na Felicii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u vás, ale naši nýmandi mi na stk za tu jejich nehoráznou cenu kontroly umí nastavit aspoň světla. Jako scalka není obyčejné auto na kterým se nedají normálně bez technologie Nasa nastavit světla? Nedělej z toho vědu a zajeď do nejbližšího AS na kontrolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Bol som dnes v servise Skoda a nastavili mi svetla prave uplne zle lave mierne nadvyhnute. Takze po jednej ceste spravena goometria aj svetla. Este doplnim, že to nastavenie bolo zadarmo

Smutne je ze svetla mi mali dat ok pri predaji geometriu no neviem .....

 

Editováno: , autor: slovacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...