Přejít na obsah

Neorig. 2DIN rádio a sound systém (zesílený zvuk-až šumí))


Doporučené příspěvky

Zdravím a zároveň Vás žádám o radu.

Mám Škoda Superb 2 (původní rádio Bolero) teď jsme vyměnil za neoriginalni (https://www.aliexpress.com/item/32892062056.html?spm=2114.12010612.8148356.1.4b6d3e6dj7dlIP).
V autě je originální audiosystem. Po zapnutí mám zvuk úplně zesíleny -šumi to (jakobych měl plnou hlasitost na zesilovači) a to i za situace kdy mám na rádio hlasitost 0............... dělá to i když mám připojenou hudbu z telefonu.  
Do rádia mám zapojeny isokonektor (ale pouze konektory s napájením - 8pinový a výstupama do repro- 8 pinový) ale ten zelený a modrý konektor zapojeny nemám.  Ve starém Boleru tyhle konektory byly také do rádia zapojené. Ale u neoriginálního rádia ten ISO konektor nemá tyto konektory (modrý a zelený) vyvázaný směrem k rádiu (nejsou tam drátky) ani konektor který se zapojuje do neoriginálního rádia
(Komunikace s autem-nádrž, otevřené dveře,stav ruční brzdy, atd všechno se zobrazuje a je to ok).
Předem děkuji za odpověď. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...