Přejít na obsah

Lícování u Rapida


nervosaur

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu nový, před týdnem jsem si koupil Rapida 1.2 tsi 2015 ročník, ale všiml jsem si, že třeba zadní světla tak úplně nesedí, mezi karoserií a světlama je větší mezera a jde přes ní vidět bílé "těsnění", u přední kapoty jsem si také všiml nerovnoměrné mezery mezi blatníkem a kapotou, je to odfláklé už z výroby nebo je něco špatně ? Co myslíte? Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U té Škoda + málo kdy bude problém, ale stát se to může. Možná původní majitel vzadu něco vytvářel sám, tak to není v servisní knížce. Šel bych se na to zeptat, spára by tam neměla být taková a je to špatně. 

Já si třeba dodělával vzpěry předni kapoty a po povolení haubny se mi už prostě nedaří to srovnat aby u blatníku na obouch stranách a ve všech rozích byla spára stejná, takže se v tom třeba jen taky někdo doma hrabal ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho samého na horní hraně světel jsem si všimnul u F3, projdi se po parkovišti a uvidíš že je to běžné.......

Mezeru mezi blatníkem a kapotou srovnáš gumovými dorazy tak že ho více/méně zašroubuješ.

Také jsem řešil u F3 a opět procházka po parkovišti ukázala že to není neobvyklé. 

U levného auta to asi nikdo resit nebude. Příp máš Pondělní / Páteční auto :D.

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vycvaknúť vnútorné čierne krytky svetiel, vyšroubovať 2x torx skrutky, vybrať svetlo, vysunúť ho pomaly opatrne zo strany blatníka, sú tam 2x PVC čierne vodiace kolíky, ktoré zapadajú do gumových priechodiek. Svetlo znova osadiť čudlíkami do gumových priechodiek, tak aby zacvaklo a potom zrovnať medzery a priskrutkovať 2x torx. To je všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...