Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


DEZENT

Doporučené příspěvky

Dobrý den chtěl bych se Vás optat jakou zkušenost máte s jiným druhem zimních pneumatk než s Barumkami. Protože v zimním obdobím musím sjíždět k garáži s dosti prudkého kopce a už se mi parkrát stalo, že jsem auto nemohl zastavit a jel jsem jako na saních. Letošní rok bych rád zkusil nějakou jinou značku pneu a nevím jakou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den chtěl bych se Vás optat jakou zkušenost máte s jiným druhem zimních pneumatk než s Barumkami. Protože v zimním obdobím musím sjíždět k garáži s dosti prudkého kopce a už se mi parkrát stalo, že jsem auto nemohl zastavit a jel jsem jako na saních. Letošní rok bych rád zkusil nějakou jinou značku pneu a nevím jakou?

na octě mám zimní goedyear Ultra Grip 7 a plná spokojenost. nestalo se že bych nevyjel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to neni jen o dezenu - podstatnou cast vlastnosti pneu ovlivnuje smes.

Coz znamena, ze mezi vyse uvedenymi pneu s velmi podobnym dezenem mohou (a nemuseji) byt propastne rozdily...

Na zaver snad jen tolik - z testu ADAC vyplyva, ze Conti je vzdy nekde v popredi, Matador (stejne jako Barum) byvaji na chvostu.

Proste a jednoduse - na pneumatikach se nema setrit, jedno zda na letnich nebo na zimnich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den chtěl bych se Vás optat jakou zkušenost máte s jiným druhem zimních pneumatk než s Barumkami. Protože v zimním obdobím musím sjíždět k garáži s dosti prudkého kopce a už se mi parkrát stalo, že jsem auto nemohl zastavit a jel jsem jako na saních. Letošní rok bych rád zkusil nějakou jinou značku pneu a nevím jakou?

Mám stejný problém v zimě . Garážuji v suterénu. A nejlepší metoda je včasný úklid sněhu. Pokud sníh ujedeš tak pak už múžeš mít sebelepší zimní pneu tak máš potíže. Jinak mám zimní Fab Polaris2, První octa No name, druhá Nokian Nordman.

Ten Nokian je lepší než Polaris. Je to taky za dost příznivou cenu. Nokiany půjdou letos

jednoznačně i na tu první Octu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hustý, tady se řeší zimní pneu v červenci, když chcípám vedrem. :D

cha, kdyz jsem v patek (pri nejvetsich vedrech) ulkizel 5,4 tuny uhli, tak jsem si take pripadal ponekud hloupe.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ty vedra jsou hnus ;)

Jinak co se týká obutí auta na zimu - kdo si chce zablbnout a nějaký to ježdění "po Praze" tak podle mého stačej zimáky jen dopředu - takto jsme jezdili 3 roky s Fábkou a s Fávem se takto jezdí již 14 let a No Problem !!! Bylo se takto i několikrát na horách a vždy se všude vyjelo (s řetězama).

Na minulou zimu se na Fábku koupil další pár zimáků - 4x Barum Polaris 2 - bezvadně držej stopu, naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hustý, tady se řeší zimní pneu v červenci, když chcípám vedrem.  :D

cha, kdyz jsem v patek (pri nejvetsich vedrech) ulkizel 5,4 tuny uhli, tak jsem si take pripadal ponekud hloupe.... :D

Ty horníku!!! Aspoň se zahřeješ dvakrát za jedny love, poprvé při skládání a po druhé při topení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hustý, tady se řeší zimní pneu v červenci, když chcípám vedrem.  :D

cha, kdyz jsem v patek (pri nejvetsich vedrech) ulkizel 5,4 tuny uhli, tak jsem si take pripadal ponekud hloupe.... :D

Ty horníku!!! Aspoň se zahřeješ dvakrát za jedny love, poprvé při skládání a po druhé při topení ;)

mel jsem z toho solidni upal a pak jsem trochu radil...heh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Klácou. Pirelli SNOWSPORT :worthy :worthy :worthy . Jsou opravdu dobré a velmi tiché pneu. Na silnici drží ať je sníh, námraza nebo mokro! O Barumech vím, že jejich směs rychle stárne a tvrdne. Behem dvou let už nesedí tak dobře jako na začátku. Toto se tu řešilo už loni na podzim. Někde jsem slyšel max. 4 roky min 4mmvzorku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_bastien

Velmi dobrá pneu je Michelin Alpin 2 (tichá, sedí dobře v zatáčkách, sních a led dobře zvládá). Jsem spokojený.

Dříve jsem měl Dunlop M3 (mírně hlučná- ale není to ještě na závadu, velmi nestabilní v zatáčkách, sních dobrý, led horší, hlubokou vodu zvládá dobře). Dunlop M3 mi natolik vadil svoji nestabilitou v zatáčkách, že jsem je po jedné sezoně prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den :D

ja ted budu mit jiz treti sezonu dunlup winter sport a jsem maximalne spokojen

a to jsem je koupil jeté -_-

Jojo, na minulou zimu jsem nasadil Wintersport 3D /195/65/15/ a přijdou mi bez chyby!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den chtěl bych se Vás optat jakou zkušenost máte s jiným druhem zimních pneumatk než s Barumkami. Protože v zimním obdobím musím sjíždět k garáži s dosti prudkého kopce a už se mi parkrát stalo, že jsem auto nemohl zastavit a jel jsem jako na saních. Letošní rok bych rád zkusil nějakou jinou značku pneu a nevím jakou?

na octě mám zimní goedyear Ultra Grip 7 a plná spokojenost. nestalo se že bych nevyjel

Jak pises jiny pneu bych v zimne na auto nedal, jedou vsude bez problemu a drzej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...