Přejít na obsah

Závada Ad Blue nebude možný start po 1000 km


Tawy

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Zdravim, 

pocas jazdy mi nahle vyskocilo porucha Adblue, nieco v tom zmysle ze po 1000km nebude mozne spustit motor, rozsvietili sa kontrolky poruchy vyfukoveho systemu a trojuholnik s vykricnikom.

Ukazuje mi dojazd na adblue 1000 km, pred tzydnom cca 6000, takze napln tam bude, auto ide normalne, nie je v nudzovom rezime.

Neiete co by to mohlo byt ?

140kw, 4x4, 91000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Potkalo mě to samý, dva dny zpátky, po hledání na netu jsem otevřel kapotu a závada se hned našla, překousané kabely. Zatím jsem to narychlo pospojoval, vymazal chybu a zatím klid. Je to už druhej problém, co mi něco rozkousali, přemýšlím o nějaké plašičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám stejný problém 

rozsvítilo se mi hášení Závada: Adbue (DEF ) Nebude možný start za 1000km.

Ab blue dolito Chbeli 4 litry do plna.

Pak jsem uviděl ty fotky viz Tawy a mám úplně stejné místo užrané od kun.

Zítra do servisu, drátky bych spojil ale jsou tam dva vodiče, oba hnědě... nechci to podělat. a pak nevím jestli nebude třeba vymazat chybu v softwaru.

 

Každopádně díky fotku

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte, tiež mi písalo túto chybu tak som si prečítal, že niekto z vás počkal dva tri dni a závada zmizla. Tak som počkal tri dni a závada nakoniec naozaj zmizla, len mi zostala svietiť kontrolka motora...stačí ak ju odstránim cez diagnostiku ? alebo treba aj tak ísť do servisu...? 

PS: myslíte, že sa bude táto závada objavovať častejšie ? (SKODA SUPERB 2020 sportline 2.0 TDI 140KW) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...