Přejít na obsah

Problém se SMART LINK


Doporučené příspěvky

Ahojte,

Poslední dva dny mám problém, že se spojení přes smart link nechce vytvořit a píše to různé hlášky. 
Přehrávání hudby při výběru zdroje USB funguje - čili kabel je v pohodě. Telefon má aktuální systém. 
Viz přiložené obrázky. Včera se to samo od sebe rozjelo po pár hodinách. DNes zatím nic. Kabel je originální. Jediné co mě napadá je aktualizace systému v autě, ale to se mi nezdá, že by to najednou přestalo fingovat. Zkoušel jsem v autě i tovární reset smart linku, ale nepomohlo.


Ještě přiložím i druhý dotaz. Tento týden jdu na výměnu oleje a auto je v záruce a proto tento problém chci nahlásit do AS, ale chci se poptat i zde. Na volantu mi přestalo fungovat (funguje jen občas) pravý scrolovací váleček. Má s tím někdo zkušenost a vyměnili celý volant nebo pouze poladili stávající?

Děkuji

IMG_0437.jpeg

IMG_0435.jpeg

IMG_0438.jpeg

IMG_0439.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, tohle se mi dělo , ovšem na Androidu v režimu Android Auto. Měl jsme totiž zaškrtnuto, že chci připojovat jen k tomuto konkrétnímu vozu. Aktualizace AA mi ovšem smazala nastavení - sprárovaný vůz, ale volba, něpřipojovat k jiným vozidlů, byla dál zašrtnutá. Resetoval jsem SmartLink, restartoval telefon a nic nepomáhalo. Pak jsem procházel menu a ... našel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak bohužel po delší době zase zazlobilo...jenže bohužel je to nepravidelné, nevím, zda toto v servise budou nějak řešit?
Nemáte někdo zkušenost nebo nápad?
Zlobí to vždy tehdy, když jsem na parkovišti s velkým počtem autem - nevím, zda to má vliv, ale toto sjem zatím odpozoroval.

Za nápady budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem obdobny problem. Pomahal mi restart inforainmentu (podrzis na cca 10 vterin tlacitko zapinani radia ). Ale delo se to pomerne casto. Kazda 3-4 jizda.

 

Behem pravidelne kontroly jsem se o tom problemu zminil, provedli update FW/SW radia a problem se vyresil.

 

Pri predani vozu mi sice bylo receno, ze se zavada neprojevila a ze pravdepodobna pricina je kabel (nebyl original, ale mel certifikaci Apple). Byl jsem docela nastvany.

 

Ale po usednuti do auta jsem si v infotainmentu vsiml zmen v menu a problem ustal. Predpoklada tedy ze k update doslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...