Přejít na obsah

Závada brzd -servis


Gabuska

Doporučené příspěvky

Ahoj všem 

Prosim o radu .

Kdyz jsem sedla do auta a chtěla nastartovat neslo to ,na přístrojové desce se mi ukázala tato závada .

Zavada brzd servis 

Tato závada se mi ukázala už po několikáté 

Jednou mě museli odtahnout.

A pak mi kamarad poradil odpojit baterku a počkat .

 Nastal den kdy se to ukázalo znova a tak jsem odpojila baterku a čekala asi pět minut a pak ji zapla zpět.

Pak jsem mohla nastartovat  a na přístrojové desce už se mi nic neukazalo a mohla jsem pokračovat v jízdě .V servisu mi dělali diagnostiku ,ale ta jim nic neukazala. Žádnou závadu .

Nesetkal se s tím někdo prosím ,cim by to mohlo být .

Nemohu přece odpojovat stále baterku 

Dekuji za radu 

Rapid sedan 2015

gabi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy dělali diagnostiku, po odpojení baterie?

To odpojování baterky jen resetuje zablokování auta - závada, ale trvá (může se kdykoliv projevit) a určitě bych to u brzd respektoval a s autem nejezdil. Pokud kvůli tomu nejde nastartovat, tak to auto vyhodnocuje, jako fatální závadu. Může se stát něco velmi ošklivého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostiku dělali ve dvou servisech a nikdo nepřišel stále co to mu je ,protože diagnostika nic neukázala.

Je mi jasné ,ze brzdy jsou na aute nejdůležitější prvek ,ale musím  nejak jezdit ?

dnes v jsme Objednani v 16:00

opět na diagnostiku a zase v jiném servise ,tak jsem na to zvědavá jak dopadneme.

Brzdová kapalina je ok 

Dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...