Přejít na obsah

Ostrekovač zadného skla


THE_BLACK_MAN

Doporučené příspěvky

U mne zatím nic, po letech, naštěstí. Ale četl jsem o ucpaných tryskách, ba i "ledvinových kamenech" v trubkách, že to ani nešlo vyndat (bez demontáže). Taky to moc nechápu, že by výrobci kapalin šetřili? Sám dávám Sheron, kaufland nebo globus kvalitu nikdy. Dávám -20,-30°C a neředím - ředení špatnou destilkou by mohlo dělat paseku. Nevím, jak polykarbonáty, to určí až čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost záleží na lokalitě. Minulý týden jsem to řešil s topenářem. Správně bych měl mít v topném okruhu jakousi speciální kapalinu. Je tam teď voda a na dotaz topenář řekl - tady to neřešte. Kdybyste bydlel o 15km vedle, tam mají šutru tolik, že by si to dovolit nemohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zistil som, že voda mi nemizne. Keď zapne motorček voda v nádržke zníži svoju hladinu, ale po vypnutí motorčeka sa vráti hladina do pôvodného stavu. Takže je pravdepodobne upchatá tryska.

Spomenul som si, že jeden čas mi striekala tryska slabo a potom nič.

Ako to viem vyčistiť rozobrať bez poškodenia. Máte nejaký návod? Isto bude len upchatá tryska na konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Má někdo zkušenosti s nastavením směru trysky na zadním stěrači? Případně nějaký návod? Nepočítám, že se to dělá standardně jehlou.

 

Mě stříká max. do 1/3 délky stěrače od kloubu a 2/3 skla se vždycky dřou suché.

 

Odpověď autorizovaného servisu Auto CB v Plzni je, že to je podle manuálu v pořádku, vlastně jsem ani jinou odpověď neměl čekat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...