Přejít na obsah

Rozvody 1.4 TSI CAXA / řetěz, napínák, přestavovač / přeskočené, výměna


canzou

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Já dělal rozvody skoro přesně před rokem. Dával jsem taky komplet sadu, vč. přestavovače vačky a všeho okolo.

 

Šla tam tato sada: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03c198229c-sada-rozvodu-1-4tsi-90kw-92kw-skoda-26376.html

 

Před rokem byla ještě o 2 nebo 3tis levnější. Půl roku na to stála už 12tis a teď zase zlevnili. Platil jsem za to vč. práce něco kolem 10.

 

Poptej se na to a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal jsem to technikovi a prý v té sadě chybí oproti té jeho dražší - řetěz a kolo na olejové čerpadlo? Auto jsem pořídil nedávno, najeto už 280 tisíc km, rozvody byly dělány tuším 2x, já jako laik jsem chtěl, aby mi to něco vydrželo, udělat ty rozvody komplet se vším a origo (v domění že je to ta nejlepší volba?), ale ta cena 12000,- mě zarazila, proto se Vás na to tady ptám, zda-li je to cena přijatelná, jestli je lepší dát tu sadu s těma výše uvedenýma věcma okolo oleje,nebo stačí ta sada za 9000,- bez toho (uměl bych si ji sehnat za cca 6000,-)

Jestli máte s tímto někdo nějaké zkušenosti, byl bycg rád za názor.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to vloni na jaře autorizovaný servis nacenil na 11 600 Kč za sadu rozvodů (komplet včetně přestavovače) a práci na 4800 Kč. Nicméně jsem to už nenechal dělat - auto jsem prodal. Drobná poznámka - svého času stál jen přestavovač sám o sobě přes 11 000 Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Přeskočené rozvody / řetěz, napínák, přestavovač
  • o 9 měsíců později...

Dobrý den. Mám prosím prosbu. Auto když je studené spatně startuje. Jedná se sice o Touran 1.4 tsi 103kW 2007 rok. Když je studené tak točí cca tak 6 vteřin ma snahu chytit ale nic až po delší době chytne. Pak už startuje na brknutí. Diagnostika vypíše chybu P0341 .Rozvody jsou dělány cca před 3000 km. Teď se objevil tento problém. Děkuji pokud víte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • Pawouk změnil název na Rozvody 1.4 TSI CAXA / řetěz, napínák, přestavovač / přeskočené, výměna

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...