Přejít na obsah

Chcipani motoru pri startu


Bučta

Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni, 

 

mam problem se svoji octavii. Motor 1.4 tsi 90KW. Posledni dobou se mi stava,ze pokud auto stoji delsi dobu, tak hned po nastartovani a je uplne jedno jaka je venkovni teplota, mi chcipne motor. Jeste nez mi chcipne, tak mi kolisaji otacky a zda se mi,jako by se auto dusilo. V prilozenem videu jsem pouze nastartoval, zadne slapani na plynovy pedal. Kdyz se po nekolikatym pokusu rozjedu, tak auto ma obcas tendence pocukavat. Diagnostika neukazuje zadnou chybu. Dekuji za vase rady.

Editováno: , autor: Bučta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim vsechny, tak po zime problem trva. Ted uz mi diagnostika ukazala chybovy kod p2178 (system prilis bohaty mimo volnobeh - 1.rada valcu, prerusovany). Minuly tyden koupeny nove svicky + vymena vsech filtru. Nekde jsem cetl, ze by to mohl delat snimac MAF (vaha vzduchu) Prosim moc o radu. Dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...