Přejít na obsah

Nosič poistiek O1


VAN3RKO

Doporučené příspěvky

Přesně jak píšeš. Držák nový, pojistka taky... ale jak vypadá zbytek (kabel) to nevím.
Co nejčistší a "nejkovovější" spoje. Bez oxidace a vyhřátých materiálů. Jestli vypadá kabel stejně jako ten šroub, tak minimálně zkrátit a předělat oko. Po montáži "osahat" ať se to nehřeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem úplně stejný problém na golfIV, takže stejná platforma. Vypálená pojistkovka vlivem zmíněného přechodového odporu, který to vypálil.
Bylo nutno koupit nejen novou pojistkovku, ale udělal jsem i nový kabel od altíku, což bylo levnější. Naměřil jsem tam ztráty v desetinách V, takže to málo dobíjelo.
Stačilo koupit 2 metry měděného kabelu (už si nepamatuji průřez a něco zbylo) a k tomu očka na daný průřez kabelu - na altík M8 a na baterii M6. Očka jsem napájel (zalil cínem) a zakrimpoval. Přes očka a konec kabelu jsem přetáhl smrštovací bužírku. To, že na očku není nalisovaná M6 matice nevadí. Stálo to do 200kč.
Od té doby se to nevyhřívalo a správně dobíjelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...