Přejít na obsah

Fabia II - radio SWING zobrazuje venkovní teplotu ?


Skoda_

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

mám Fabii II r.v. 2009 s motorem 1.2 44kW a proto to také nemá prakticky žádnou výbavu.. 

Chtěl bych si vyměnit rádio jelikož tam mám nějaké neoriginální a už mě začíná docela štvát.. Pořád se přepíná a prostě nefunguje úplně dobře.. 
Tak bych tam chtěl originální rádio Swing a měl bych pár dotazů.. 
Viděl jsem na pár fotkách, že rádio ukazuje i venkovní teplotu, ale nejsem si jist, zda teploměr tam vůbec je nainstalovaný, jelikož "palubní počítač" mi nezobrazuje prakticky nic kromě paliva. 
Palubní počítač jsem chtěl původně taky vyměnit, ale nemá to smysl. Sice spotřebu bych rád viděl, ale mám to vypočítaný, že to jezdí tak za 7l a na ty moje couračky kolem 10 km to nebudu řešit.

Ale k věci.. Jde mi hlavně o tu venkovní teplotu a pak zde není potřeba vyměnit anténu.

Ještě mě napadlo zda není možnost k tomu pak přiřadit i bluetooth na poslech hudby, ale to už bych asi chtěl moc :D 

Editováno: , autor: Skoda_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

 

Cidlo teploty muzes zjistit sam. Cidlo je ve stredni krytce naraznika, z leve strany - blizko mlhovky leve.

Doporucoval bych Ti kupit swinga z vsem -> bluetooth, pdc apod.

Swing potrebuje az 2 anteny. Jedna antena na strese a druha v zadnim skle.

 

Pro mne to bude dost draha hracka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...