Přejít na obsah

Kódování denního svícení


Kudris

Doporučené příspěvky

Hezký den, chtěl bych poprosit o radu, snažil jsem se nakódovat funkci corner, což se mi úspěšně podařilo, ale při kódování jsem se musel ukliknout a nějak se mi podařilo nastavit že místo denního svícení mi svítí levé zadní světlo i se světlem zpátečky, nevíte někdo kde jsem co mohl posrat?

 

40000AB8A005089040100080110081E4436000AE52008960648440000040

 

//Dokonce jsem si všiml že celé levé zadní světlo je divné - při zařazení zpátečky se na něm rozsvítí i obrysové světla.

Octavia II FL (2011)

Editováno: , autor: Kudris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2019 na 7:26, maros napsal:

Dej sem cislo jednotky.

Zkus to prekodovat zpatky puvodnim kodem.

Děkuji za reakci, už jsem to vyřešil, přepsal jsem hodnotu v Byte 18 (což se všude nedoporučuje) a samozřejmě jsem to posral :D Takže jsem si vygooglil seznam hodnot na byte 18 co by měli být a zkoušel jsem dokud jsem nenašel funkční :D Byla to hodnota 39.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, LucasCZE napsal:

Nebylo by lepsi si v logu najit, jaka byla puvodni hodnota? Aspon bys mel jistotu. Teda aspon pokud vim, tak nekde jde dohledat, z ceho na co probehla zmena.

Původní hodnota je skrytá hodnotou 00 takže vracení do původního kódu bohužel nefunguje, proto jsem musel zjistit hodnotu co byla skrytá právě nulama a tu nastavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...