Přejít na obsah

Vzpěry kufru - jaké vybrat 500N nebo 515N


robzab

Doporučené příspěvky

Musím vyměnit plynové vzpěry pátých dveří kufru. Mám verzi O1 sedan (rv2003,1.9TDI,81kW) se zadním stěračem. Podle označení, které jsem dohledal na netu bych měl mít vzpěry dle označení dílu 1U6827550E, kde je uvedená výtlačná síla 500N. Na skoda-dily jsem našel také díl s označením 1U6827550F, který má výtlačnou sílu 515N, ale uvadí, že je také možné použít pro moji Octavii 1U2. Tak jsem z toho trochu zmatený.

 

Také nevím, zda se vyplatí investice do originálního dílu? U originálu se uvádí, že cituji: "Pouze originální vzpěry jsou vybaveny systémem pro plynulé dobrždění pátých dveří v horní pozici při otevírání". Nevím co si mám pod tím úplně představit - jako že plynulý dojezd?

 

Poradíte, který koupit? 1U6827550E nebo 1U6827550F.

 

"F" se také někde uvádí, že je určeno pro vozy se zadním stěračem a malým křídlem.

 

Děkuji za radu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

515N - dvere ti skoro celkom svižne vyletia nahor a mal by si ich pridržať na konci dráhy, vraj trpia tým pánty dverí. To plynulé dobrždění pátých dveří v horní pozici při otevírání“ je také citlivé dobrzdenie pohybu dverí hlavne kôli pántom. Mám neorigo a musím dvere pridržať, lebo by ozaj tie pánty po.... .

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...