Přejít na obsah

Autofolie


titanius

Doporučené příspěvky

@titanius na Golfe su bocne a zadno okno z vyroby iba tonovane (kod 4KC).

 

Vyslednu hodnotu celkovej priepustnosti ziskas vynasobenim so Sunsetom. Ten pusta cca 40%. Cize ak tam dolepis 15% folie, vysledna priepustnost je 0.4 x 0.15 = 0.06 = 6%

 

ak das 5% tak vysledok je 0.4 x 0.05 = 0.02 = 2%

 

Lepič mi dal radu ze pri karoseriach so sikmym zadnym okno je vdaka tmavemu platu nizsi odraz, a stacia 20%. Aj som ho vtedy na Rapidke posluchol. Teraz som pri Golfe Variant s menej sikmym oknom isiel rovno do 5% (aj vdaka chybajucemu Susnetu)

 

Dalsim dovodom je, ze roletka Golfa je permanentne v pivnici, kedze ani neskladame kocik, tak aspon nebije do oci.

 

AK teda mas Sunset, na tvojom mieste by som siel kludne do tych 15% vsade, bude to podla mna stacit. Ale neboj, aj cez 5% uvidite von :)

 

Ti lepiči mavaju aj nalepene vzorky. Skus prilozit a porozmyslat co ti viac vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Túto legislatívu náhodou poznám dobre z predchádzajúceho zamestnania, preto som sa na túto kravinu pýtal. V niektorých prípadoch sa tu šíria bludy, ktoré s radami nemajú nič spoločné.
Rád se nechám poučit, tento blud sirim v dobré víře, a v přesvědčení, že to tak je.
Můžeš mi tedy říct, jak to je, když máš přehled ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, headerTDI napsal:

Ale tady vůbec nikdo nediskutuje o předních a předních bočních sklech, tak mě zajímá jaké vyhláška toto upravuje kromě zmíněné o instalaci jakéhokoliv zatížení na oa

 

Nejsem si jistý, co vlastně chceš říct. Podmínky jsou takové, jaké jsem napsal. U zadních bočních a zadního skla si můžeš dát cokoliv, jen nesmí být překryté třetí brzdové světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...