Přejít na obsah

Výměna dveřních výplní s AMBI osvitem


OctaviaRS3

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

Mám dotaz ohledně výměny kompletních dveřních výplní pro Octavia 3.

 

Vyskytla se mi možnost koupit z vrakáče dveřní výplně s Abmientním osvícením.

 

Aktuálně mám výplně bez ABMI. Myslíte, že by bylo možné zprovoznit tento osvit i když nemám vyvedenou originální kabeláž?

 

Podle mého názoru by to šlo, ale pouze jedna barva. 

 

Dále přemýšlím skrze které kabely by bylo nejvhodnější ABMI zapojit, tak aby to nebralo energii jinému zařízení a bylo vše plně funkční.

 

Můžete mi prosím někdo poradit ?

 

Předem děkuji .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlel jsem o lampičce pro osvícení chromové kličky , ale nevím jaké má napětí a zda dokáže kapacitně zvládnout i AMBI.

 

Co se týče pouze jedné funkční barvy jsem měl pravdu? nebo by šlo vyvést nějaké tlačítko pro změnu barvy např místo zaslepených tlačítek vedle start/stop?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OctaviaRS3 Máš předFace a nebo Face?
Na originální zapojení potřebuješ MIB2 rádio a patřičnou BCM jednotku včetně dveřních.

Pokud by jsi chtěl přivést pouze napájení a to připojit ke stávající elektronice, která v těch tapcích je, tak to bohužel fungovat nebude. K rozsvícení je potřeba impulz z jednotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...