Přejít na obsah

Superb II- Problém s LED v interiéru


Šimon J

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřeboval bych prosím radu.
Asi 14 dní zpátky jsem si koupil Superba II r.v.2009 2,0TDI 125kw (CBBB). A začal jsem s drobnými úpravami. Vyměnil jsem osvětlení interiéru za LED žárovky a nastal první problém se kterým bych potřeboval poradit.. Když jsem vyměnil LEDky v prostoru nohou a horní osvětlení ve předu, vše svítilo v pořádku. Ale když jsem vyměnil osvětlení vzadu nahoře, snížila se intenzita svitu na minimum a vůbec nevím čím by to mohlo být.. Zkoušel jsem dát do zadu nahoru původní žárovky, ale už ani ty nesvítí..Neví někdo čím by to mohlo být?

Předem moc děkuju za Vaše rady 1f642.png

Editováno: , autor: Šimon J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím,  zkusím se zeptat zde, ať nezakládám další téma. Sup 2011 ,125kw kombajn. Chtěl jsem se zeptat jak aktivovat ,,ambientníˇˇ osvětlení nohou v Superbu. Celou dobu mi vpředu i vzadu v noci lehce svítilo na nohy a teď z ničeho nic přestalo, žárovky fungují a při otevření se normálně rozsvěcují. Nevíte jak to aktivovat? Pravda , že auto bylo jednou v servisu a dělali diagnostiku, tak jestli to někde nedeaktivovali. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, r_e_n_e napsal:

Áno. 

Museli ti vypnúť cez diagnostiku trvalé podsvietenie priestoru nôh. 

Skús si aj overiť, či ti nenahrávali novú verziu softvéru! 

Bez tvojho povolenia by to nemali robiť. 

Děkuji za radu, zkusím tam zajet, ať to znova zprovozní . Superb mi každých cca 1000km kouří, tak zjišťujeme co to může být za závadu, tak bůhví co tam s tím provedli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, r_e_n_e napsal:

Obávam sa, že ti dali nový soft po dieselgate. Ten vyžaduje častejšiu regeneráciu DPF filtra.

Čiže nahratím nového softu ti vymazali všetky predtým nastavené funkcie...

Ale to je iba môj predpoklad.

Já to dával tady místnímu servisákovi, ten by se do přehrávání softu podle mě sám nepouštěl, měnil mi termostat DSG a ukázala se mu jedna sporadická chyba, tak jí údajně jenom smazal. Tak nevím jak to mohlo ovlivnit osvětlení. Zajedu a uvidíme. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...