Přejít na obsah

čím namazat zámky dveří


Jirka 1985

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, 

 chtěl bych se zeptat čím namazat zámky dveří vč. 5dv? Četl jsem že se zámky mazat nemají. Já je mám suché a to i dorazy na dveřích ale třeba manželka na své O3 je má namazané něčím jako vazelína a to je máme stejně staré rv 2018. Můžete případně poradit konkrétně čím? 

Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafitkou rozhodně ne! Jednak abrazivo, jednak ztuhne a stavítka v zámku jsou v pr... Takže olejem na šicí stroje/kola - k dostání v každém cyklokrámě, drogerii, železářství. Je třeba to promazání asi jednou ročně obnovit - funguje hlavně proti zamrznutí zámku v zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten přípravek je super používám jej už nějakou dobu. Na chatě mám zámek na bráně na větru dešti a funguje. Ale k tomu co potřebuju. Asi jsem se nesprávně vyjádřil. Nemyslel jsem zámek do kterého se zasouvá klíč, ale zámek ve dveřích který spojí dveře s karosérii. Potřeboval bych znát přesný typ vazelínky originál Škoda Auto.. Když budete znát napište prosím. Děkuju.

 

DSCN4760-800x800-product_popup.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...