Přejít na obsah

potah volantu


gabuliatko

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Martin Rušaj napsal:

Nechci být odborník, ale kazit vzhled auta nějakym potahem ať už sedaček nebo volantu je dost za zenitem. Co tak poceni rukou vyřešit po lékařske strance. 

Myslím si. že s těmi potahy na sedadla pravdu nemáš. Já mám v autě potahy, že to není ani k poznání, že tam jsou. Zásadně nekupuju levné univerzály, ale potahy šité přímo na míru pro daný typ. Od toho se odvíjí i cena. Pokud bych řešil něco na volant, tak jedině potah z pravé kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neplati už od dob F1 že má li auto boční airbagy v sedačkách nemůžou se na něj dávat potahy. Potah volantu proc ne pokud je volant odrbanej nebo se tak prostě lépe drzi.jen aby se nesmykal po volantu to se pak blbě zatáčí :( kazdy ať si dá do auta co chce..

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, olexaV napsal:

s těmi potahy, pokud jsou šité přímo na model tak airbagy nevadí, protože při šití je s tím počítáno, dával jsem šíté na míru do superba a ani nebylo znát že tam něco je, a nyní chci dát do karoqa vozím děti v sedačkách tak učitě potahy jo.

Přesně tak, ale to je už poměrně stará věc.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj hosi taky o tom premyslim , ale ne z ali ale odsud , tady je odkaz https://www.autodesignplus.cz/jednobarevne/kozeny-potah-volantu-maria-cavallo-cerny/

cena je trosku jinde nez na ali , ale vzhledem k recenzim si myslim ze tohle by mohlo byt ono , jen nevim velikost , na ty strance je i tabulka ja jsem to meril melo by to byt B nebo Bx , 38,5 cm prumer a obvod cca 10,5-10,7cm . Rozmer je ro oct 2 2005 pred faceliftem . Pokud vam to pomuze jen dobre .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎23‎.‎10‎.‎2019 na 13:58, kvetosm napsal:

@Patrik1971 jinak jeden clen si ho prave potahnul tim z Aliku a nevypada to spatne..ale ten spodek je proste jiny nez origo no 2111692532_volantpotahAli.thumb.png.2f074f20d81915155358ce7a1b79fd29.png272504759_volantpotahAli2.thumb.png.f13832dda56f43ef49e5e9398d6524ef.png

Nechce sa mi verit,ze toto niekto spravil v domacich podmienkach.Ja som bol uz viackrat osobne pri caluneni volantov a treba na to kopyto/zariadenie na upnutie volantu/ a riadnu zrucnost.Uz len to sitie uplne chirurgicke....profikovi to trva okolo 3,5 hodiny s potrebnym naradim a zrucnostou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Tomdlouhan napsal:

Ahoj hosi taky o tom premyslim , ale ne z ali ale odsud , tady je odkaz https://www.autodesignplus.cz/jednobarevne/kozeny-potah-volantu-maria-cavallo-cerny/

cena je trosku jinde nez na ali , ale vzhledem k recenzim si myslim ze tohle by mohlo byt ono , jen nevim velikost , na ty strance je i tabulka ja jsem to meril melo by to byt B nebo Bx , 38,5 cm prumer a obvod cca 10,5-10,7cm . Rozmer je ro oct 2 2005 pred faceliftem . Pokud vam to pomuze jen dobre .

 

Nevim no..ani tak nejde o cenu...ale o to jak to bude vypadat..kdyz kouknes na ten tvuj odkaz tak je ten potah takovy..nevim jak to rict..jakoze je tam videt jakoby nebyl ukonceny.. u tech ramen volantu myslim...coz na tom z toho aliku je to jako original..vse krasne licuje ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...