Přejít na obsah

miklisek

Doporučené příspěvky

Škoda, že Rapid nebude jako liftback i v Evropě a bude jen v Rusku....... I když jsou to neofiko ilustrace, moc se mi líbí. Co vám? Já bych do něho hned šel.

http://www.autoforum.cz/predstaveni/nova-skoda-rapid-ukazala-svuj-vzhled-na-presne-ilustraci-zname-dalsi-detaily/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&fbclid=IwAR1xcYuaiHQxOh4eA7dlIaXcrc1CDOalfS0WYbU6ZOd9QGDZ1lh7ZCXXYlo

 

Skoda_Rapid_2019_nove_neoficialni_ilustrace_01.thumb.jpg.89dccf1f71c529c26b445a85cad86d3b.jpgSkoda_Rapid_2019_nove_neoficialni_ilustrace_02.thumb.jpg.fede1fa3a620828919da926d5ce0936a.jpg

A oficiální první kresba od škodovky:

Skoda_Rapid_2019_Rusko_oficialni_ilustrace.thumb.jpg.1e0130af07f675ade8676bf7cd06ce6b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to viděl. Osobně bych si Rapida 2.0 koupil spíš než Scalu. Kdyby se roční auto dalo sehnat kolem 260 až 350 tisíc. Popravdě mi těch 450 a víc za Scalu přijde dost, ale třeba se dá něco uhadat.

Každopádně mě by to stačilo, samozřejmě kdyby to nebylo pouze jen o nových náraznících a dílčí změny by byly na celém autě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Nemůžu si pomoct, ale vypadá dobře - líbí se mi. Loni jsem byl v Petrohradu a nestačil se divit, kolik rapidů tam jezdí. Škoda že, veškerou zpětnou vazbu Škoda nepřetavila do ještě lepšího faceliftu rapidu u nás a neponechala jej v prodeji i zde. Kdyby se vychytaly všechny ty muchy (konstrukční nedokonalosti), tak by takový rapid byl naprosto super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...