Přejít na obsah

Osvětlení kufru


mates1909

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové.Jsem čerstvým majitelem UPA a jelikož na VW foru je mrtvo obracím se na vás s dotazem na osvětlení kufru.Osvětlení chci řešit led světlem na baterie.Nechci nikde nic vrtat a připojovat k elektrice auta.Chtěl jsem nějaké světlo které lze přidělat třeba použitím suchého zipu k čalounění kufru.Nemáte někdo vyzkoušený a k doporučení typ led světla zakoupený nejlépe v čr ale nebráním se ani Aliex.Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Lampička je podle originál schématu zapojená na napájení stropní lampičky a kostra je připojená před BCM na signál kostry od zadního zámku. Vzhledem k tomu, že svazek do víka kufru vede rámem střechy a A sloupkem kolem okna, tak jsem to napojil v tom A sloupku a přímo ve stropní lampičce. Pak jsem táhl 2 dráty v prahu podél svazku k zadnímu světlu. Nemusel jsem se tak propracovávat k BCM a k pojistkáči. Jestli znáš nějaký kratší řešení, dej vědět, třeba to někomu dalšímu usnadní život. Byl jsem v tom asi trochu průkopník, nicméně funguje mi to už 4 roky, stejně jako dodělaný stahování okna spolujezdce i od řidiče, což jsem tam taky neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- lze zapojit nahoře v levém c sloupku, v konektoru pro víko kufru, +- 30cm kabelu :)
+ zapojit stejně jako ty u stropní lampičky :)


stačí lehce vyvěsit stropnici a člověk ani nemusí demontovat žádné plasty, na vše je relativně dobrý přístup :)
kabel od lampičky se pak dá pohodlně připáskovat v horním svazku vedoucím k anténě a kufru :)

suma sumárum, je to cca 2m kabelu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...