Přejít na obsah

superb II, 2.0 tdi 125kw 2015 rozvody


kvkma

Doporučené příspěvky

Ahoj

kupoval jsem superba 2, 248000km najeto, v servisce ( vše v DE u WV autorizovaném servisu ) mám výměnu u 241000km ozubeného řemene, ale v předešlých servisech nic o rozvodech či řemenu. Stačí mi výměna pouze toho ozubeného řemene nebo mám řešit úplně celé rozvody nebo stačila pouze výměna řemene? Oleje,filtry,brzdy měněny pravidelně.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepises, aky mas motor. U prvej generacie CR je vymena pri 180k a pri druhej tak ako pisal kolega vyssie pri 210k. Takze ak ti niekto menil rozvody pri 241k, je to presvihnutie o 30k... a hlavne to dost nedava zmysel, ked pises, ze to bol autorizak.... kazdopadne sa drzim toho, co som napisal. Ked nevies, vymen to komplet a mas pokoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor CFGB, mám všechny faktury z autorizáku WV, ale jediný co jsem o výměně rozvodů vyčetl tak je tam akorát ta výměna řemene.. komplet rozvody tam nejsou vyměněny, ale to mě zaráží.. no vyměním je tak jako tak, ale spíš mě zajímá jak je to vůbec možný, že by je tam nevyměnily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...