Jump to content

Natáčení světel xenony


Recommended Posts

Zdravím Vás, prosím o pomoc nakodódováním řj světel afs adresa 55. Přes vcp jsem bezmozku odmáčkl kódovat a poté jsem musel odstranit chybu afs kalibrací světlometů základním nastavením jak je tu na fóru popsáno. Chybové hlášení žádné, ale za jízdy se ani nehnou. Před tím než jsem to dojebal,fungovalo vše jak má. Po nastartování se seřídí nahoru- dolu i stranově. Na mdf je zaškrtnuto natáčení a xenony nic.Je možnost to nějak napravit?Děkuji za každou radu.To že jsem blb vím a do škodovky nakonec.Diky.

DSC_0082.JPG

DSC_0083.JPG

DSC_0085.JPG

Edited by Lakonpc
Link to post
Share on other sites

Tak je opraveno.Snad se to bude někomu hodit.Postupoval jsem následovně - ve VCP jsem po načtení adresy 55 provedl kodování ŘJ jako je na první fotce,vyskočí chyba konfigurace afs,kterou jsem odstranil základním nastavením 001 spustit,aktivovat a zavřít.Vypnul zapalování a jel to vyzkoušet.Ejhle natáčí.Nejsem si jist,ale mám dojem že jsem udělal chybu tím že jsem provedl základní nastavení s autem v náklonu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Čaute, majú takto svietiť AFS svetlá aj nad 100 km/h ? Režím mesto funguje vidno pekne ako ich natiahne do strán ale ak idem nad 100 má to dať dialničné svetlá a nič to nerobi je to tak ako pri 70 km/h. V noci nič nevidím :D tak preto sa pýtam či to takto má svietiť.560724287_Beznzvu.thumb.png.e7118d4e4060447c15d12d4af4538abb.png

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...