Přejít na obsah

Couvací kamera


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny zúčastněné.Jsem čerstvým majitelem Citygo vybavené navigací.Mám dotaz.Nemáte někdo zkušenost s montáží couvací kamery  s wifi přenosem ?

A je nějaká možnost napojení na stávající navigaci Garmin ?Možná by to šlo kabelem,ale stále zapojovat kabel do navigace je velmi nepraktické .

Za případné reakce předem děkuji.D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tvém případě, kdy máš staré rádio a navigaci je nejlepší řešení kamera s obrazem v zrcátku.

 

Do narazniku číňan dělá asi za 30USD kameru s osvetlenim RZ natahnes kabel do zrcatka vetsinou to zrcatko umi i kameru pro zaznam jizdy...

 

napriklad toto https://www.alza.cz//auto-kamera-dvr-159-dual-zadni-parkovaci-system-d5341052.htm?kampan=adw2_digitalni-foto-video_pla_all_obecna-css_kamery_c_9062909__1o2_372766545821_~75428713126~&gclid=Cj0KCQjwi7DtBRCLARIsAGCJWBqrQr_OUsktQ1taYGbB4QCf0L3dpX7kX1IRgf3ZLKql-bjvR3Rus2oaAvmzEALw_wcB

 

Jinak by jsi musel vymenit radio + kabely a pod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakce.Jedná se mi o to,že Citygo má odnimatelný panel (obrazoku) s údaji palubního počítače ,kterou bych chtěl použít jako obrazovku couvací kamery bez dalších obrazovek.Ale to asi nebude možné bez kabelu.Proto nejlepší řešení bude obrazovka v zrcátku.Z minulého auta jsem si na kameru zvykl a senzory mi tak nevyhovují,i když jsou neinstalované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...