Přejít na obsah

Vaše spotřeba


David C3

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Připadá mi to,že to měření spotřeby udělali pro novináře a ne pro uživatele. Proč např. u Leona mi počítač kecal o 0,2-0,3 dcl a teď je tam takový rozptyl.

Pro mne osobně nepoužitelná věc, jedině se řídit čistě orientačně těmi km od natankování + dojezd. I když vím, že se dá ujet více než to ukazuje. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano.

Bohužel se klonem do F5 nedostanu.

Takže přičítám 0,7 a je to. 

 

Bral jsem párkrát u ona, jezdilo to normálně. Spotřeba nízká. 

Teď zkouším benzinu a zdá se mi, že PP ukazuje spotřebu větší, ale přitom mám větší nájezd. Klasika 😀

Ještě bude testovat. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@legomaniak ten obrazok z neho robi super motor? ved to je presne o com tu piseme. ze je to cisty ojeb, co tam pise a relaita je inde. ja mam 4,5 dlhodobo. motor slabsi, da sa s nim ak sa velmi clovek snazi, realna priemerka za 57t km cez aplikaciu, kde mam vsetky tankovania je 5l. Taky priemer pri tom slabsom vykone  medzi konkurenciou.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je moje 3. 1,6 diesel kterou vlastním. Předtím i30 crdi a 308 hdi. Když by jsem je porovnal, tdi je z nich suverénně nejhorší. Hluk, duni, vibrace, DSG se nedá automatickou ani nazvat protože se musí pořád korigovat aby nepodtacela. Jedině ta spotřeba je na průměru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Teď jsem jel na otočku Ostravu a zpět. Spotřeba dle PP 4,6 a dle propočtů 5,0. 50% cesty dálnice 140-150 km/h dle tacho, okresky  dle provozu + 10-20 nad limit,  nějaké město. Startstop vypnutý docela dost kolon. DSG mimo dálnice ve sportu.

Za mne spotřeba super.

Hlavně ta dálnice pecka, např. s 1,2 tsi jsem byl o necelé dva litry výš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dálnice 250km, rychlost 160 a víc, 4 dospělí, spotřeba reálná 6,0.

To je super. 

 

Jo už jsem se dostal do jednotky 17 přístrojová deska a dorovnal spotřebu v PP dle skutečnosti!!!

 

Původně jsem dal hodnotu na 115% (to je maximum na co to jde popohnat) ale to už bylo moc. 

Teď mám hodnotu na 111% a perfektně sedí s dotankováním!!! 

 

Nevím proč ti šmejdi to nenastaví rovnou na trochu víc👹

 

Více kdyžtak v kódování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mám priemernú REÁLNU spotrebu po 63k km rovných 5l. Jazdené cca 70% okresky, 20%dialnice a zbytok plynulé prejazdy mestom, obcami. Uvidím, čo spravý zima, kežde vtedy jazdím bezpečnejšiu trasu s 60% dialnic. Minulá zima skrz covidu a HO vypadla.

Merané každé tankovanie od kúpy a zadávané do apky my cars. 

Žiaľ, pri prechode na iný operačný systém som údaje nevedel preniesť ani exportovať, tak teraz začínam od znova už s apkou, kde je i export dát do excelu a dajú sa zadať aj náklady na servis a údržbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...