Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

V 16. 11. 2019 na 19:29, csabac napsal:

@Kinginrin tie el maju aj senzir proti privretiu?

@csabac  no, nevim jestli uplne senzor, ale kdyz se zaviraji a das tam ruku, tak se to zastavi ... ale musis celkem silou a udelat trochu protipohyb..... vcera jsem to zkousela jen tam dat ruku a netlacit... a normalne by mi ji to asi privrelo, tak uplne nevim.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tam nějaký senzor bude (i když o něm nevím), nebo to beze ze senzorů v nárazníku. Už 2x se mi stalo, že se zavírání po chvíli zastavilo a nešlo dál. Poprvé jsem zkusil 2 pokusy a vždy se to zavírání zastavilo na stejném místě (přivřelo se to vždy jen o pár centimetrů). Stačilo rukou trochu stlačit víko a pak se to samo zavřelo. V druhém případě byl druhý pokus úspěšný tlačítkem.

 

V obou těchto případech jsem stál kousek od zídky (dost daleko kvůli dveřím abych se dostal do kufru i když těsně) ale přes zídku přesahují nějaké výhonky křovin nebo co je to za květenu, které do toho prostoru trochu zasahují i když se při otevírání dveří ani nedotýkají. Druhé moje vysvětlení je, že jsem stál v tu dobu blízko za autem, než jsem se z toho úzkého prostoru dostal, ale dveří sem se už nedotýkal. To by mohlo být vysvětlení druhého případu, kdy jsem při druhém pokusu o zavření stál více bokem a dveře se normálně zavřely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy, napadlo vás si přečíst návod k obsluze? Ne? Tak si ho přečtěte. Nic tam o žádných senzorech a ochraně proti sevření/přivření víkem zavazadlového prostoru jako u oken NENÍ. Jen samé upozornění na bezpečnost při zavírání.

Editováno: , autor: Joscer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tesnenie mam. Teda pojdem ti to dole pozriet, ale prave minule som si vravel, ze skodovka ma u mna plus. Dekel mam stale cisty.

Ja mam problem asi s ledkami, odsleduj prosim ako ti reaguju tie full led na vykyvy. Ked stojim svietia osobaku predo mnou cca 5m na znacku zhora, ked sa pohnem vyska naraznika. A ked pridam idu hore a ked idem dole predkom idu dole, ze niekedy vidim z kopca cca na 20m jedine. Podla mna ten osciloskop mi mal chodit opacne. Uz fakt neviem, no po nastaveni boli ok s teraz sa bojim jazdit, bo prd vidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tesnenie mam. Teda pojdem ti to dole pozriet, ale prave minule som si vravel, ze skodovka ma u mna plus. Dekel mam stale cisty.

Ja mam problem asi s ledkami, odsleduj prosim ako ti reaguju tie full led na vykyvy. Ked stojim svietia osobaku predo mnou cca 5m na znacku zhora, ked sa pohnem vyska naraznika. A ked pridam idu hore a ked idem dole predkom idu dole, ze niekedy vidim z kopca cca na 20m jedine. Podla mna ten osciloskop mi mal chodit opacne. Uz fakt neviem, no po nastaveni boli ok s teraz sa bojim jazdit, bo prd vidim

20191127_193128.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To těsnění mám stejně jako @csabac, všechno tam litá prostředkem, kde není. Doposud vpohode, dneska jsem jel do Rakouska, kde pršelo a bylo bahno a tady to teprve začalo. ;). Ještě přikládám foto toho těsnění..

 

Edit: Když teď koukám na to foto, tak mj přijde, že tk tam litá spíš přes to těsnění než přes ten prostředek Teda...

0B63CF69-562B-44B7-992F-AEF815DD41F0.jpeg

Editováno: , autor: chaosrx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...