Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

Po sviatkoch nabehol pracovny rezim s beznymi km a uz mi je jasne, ze sedanka sa zase sklapa. Po dnesnych 200km o cely jeden zubok. Sos svieti tiez. Uz toho mam plne zuby, dokola stale to iste. Nefunkcny vyrobok. Akt stav. 12t km.

A zabudol som este na brzdy. Uz par dni mam koncert pri kazdom brzdeni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To operadlo bude pravdepodobne konstrukcny problem.

A to mierne vytocenie volantu budete nejak riesit? Je to sice minimalne ale mrzi ma to. Ja uz vidim len jedno riesenie poziadat oblastneho technika Skoda o vyjadrenie alebo fskt neviem .

Tiez obcasne zvuky spred spolujazdca mi neuznali , vraj nic nepocuju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant uz kaslem. Chcem funkcny SOS system a hlavne sedanku.Volant v najhorsom  zoberiem nastavit do opla. Poznaju ma tam, kedze som mal od nich 2 auta a mam s nimi nadstandartny vztah. Dokonca mi ponukol kamarat predajca i nahradne auto bezplatne, kedze skoda napriek tomu co ma na SVK stranke mi neposkytla. Je mi luto tych technikov v skoda servise, lebo to co odflaknu inde si odnesu oni. No chcem funkcne auto.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ja nemozem zatial nic vyrknut servisu. Snazia sa, su ustretovy. A ako mi vravel, vsetko musi odobrit skodovka. Napr. kompresor na koleso. Ak by neodobrila, cymenia a dodatocne skoda povie, nie, hradi to vraj zamestnanec. Myslim si, ze aj na nich je zbytocne vyvijany tlak nekvalitnou vyrobou. Rychlo to buchnu na trh a vracia sa to potom do servisu. Je to smutne, no ja tiez chcem svoje auto mat plne funkcne a budem sa dozadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sme sa bavili o fixacnom prvku na volant, ze zalozit zafixovat rovnu polohu volantu a spravit geo. No nic take nemaju. Nevzdavam to, no je to na dlhe lakte, no priorita je sedanka a sos. Dovtedy je pre mna to auto nefunkcne. Proste nekozem kazdu jazdu nastavovat sedanku a mat bolesti sije, ci chrbta po jazde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nie je riesenie a kedze ho mam z dovozu, nikto by mi nevratil poplatky mimo ceny. Viac sa oplati predat a to uz zvazujem. No neviem co by som zobral. Astra v htb s rezervou ma 300l kufor a pi novom 3valce. Kombi uz nechcem. Vw, skodu uz tiez nechcem. A i30 bolo priestorova katastrofa. Proste musim dat to auto dokopy, zivi ma. A priebezne mozem riesit, co ine by som zobral. Francuza nechcem tiez a nic pomaly neostalo v tej cene. Patovaa situacia. Zato sused oproti nasim co si kupil moju astru si aspon pochvaluje. Tuk, tuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, csabac napsal:

Sme sa bavili o fixacnom prvku na volant, ze zalozit zafixovat rovnu polohu volantu a spravit geo. No nic take nemaju. Nevzdavam to, no je to na dlhe lakte, no priorita je sedanka a sos. Dovtedy je pre mna to auto nefunkcne. Proste nekozem kazdu jazdu nastavovat sedanku a mat bolesti sije, ci chrbta po jazde.

Nechcem byt otravny ale to s tym volantom nechapem co ste napisal. To je problem zrovnat volant podla kolies? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Václav Plodr napsal:

Zdravím. 

Dnes mi na panelu skocila černá obrazovka s Download software source activated searchIng for swl image

A nic obrazovka je zapnuta non stop a vybiji baterku. 

Google nic a hledám celý den

Nevíte co s tím? 

Dekuji

 

Bohužel neporadím, ale zlatá éra aut s analogovým ovládáním a obyčejným rádiem s CD. Mladá generace chce permanentní připojení ON-LINE pomocí obrovských tabletů a tak to tedy takhle má, se všemi důsledky. Elektrické jezdící PC, které se neustále se......ou, tak jako kdysi Windovs 3.11, 95, 98 a dodneška to nevychytali........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2020 na 22:42, csabac napsal:

Volant i mne vytlacili len geo, ze ok. Som im ale vravel, ze geo je ok, len volant nakrivo. Zatial som s tym neuspel.

Dnes som rozpraval s jednym "domacim automechanikom" a ten vrvael, ze ak je volant nakrivo tak sa da nastavit pocas geometrie tak, ze sa rozoberie volant a tam je udajne nejake jemne ozubenie a sa volant vyrovna ale ze je to pracne a on by sa do toho ani nepustal. Takze asi preto sa v servise do toho nechcu pustat.

Ohladom sedadla tiez sme sa bavili a vrvael, ze ak je ten isty mechanizmus tak vsetky to budu robit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise su neschopaci, a pockaju ked budes mat po zaruke a zacalujes to, potom ti to za peniaze nastavia. 

V kazdom pripade to nedokoncene auta si sada tak este pockaj geo mas ok, a pri najblizsej prehliatke trvaj na naprave. Zaaretovat volant rovno a pootocit s nastavenim aby sa to zrovnalo na capoch. Lenze to by sa im muselo chciet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako pise altan. To nastavenie na volante, teda demontaz nie je nutna. Ja som kedysi menil gumeny volant za kozeny na astre g a daval dole volant i airbag. Tam su tie zubky a aj nulova poloha, aby sa volant vzdy zalozil spravne. Zalozit nespravne sa to uz podla mna ani neda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak sem tam mi nechyti ani rucna brzda. Parkujem doma so zaradenou rychlostou, no na krizovatke ak dlho stojim, zatiahnem rucnu, ked sa auto hybe. No casto sa mi stava  ze stlacim gombik, dvihnem, pustim gombik, potom rucnu a nezachyti ju. Na druhy pokus uz sedi. Cez zubky som neskusal, no stava sa mi toto castejsie. Na inom aute pri tomto sposobe som to nezazil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...